Přejít na obsah

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Navigace

Archiv novinek

Condroid - Váš průvodce programem conu

ilustrační obrázek

Jedete na FanCity? Schovává se vám v kapse telefon s operačním systémem Android? Nebaví vás hledat po kapsách papírový program conu? Chtělo by to nějaké moderní řešení, že? Tak právě k tomu slouží aplikace Condroid!

 

V aplikaci najdete anotace jednotlivých pořadů, čas jejich začátku a také místnost kde pořad bude probíhat – pokud všechny tyto informace organizátoři poskytli. Novinkou poslední verze je také možnost přidání pořadů mezi oblíbené – to abyste v průběhu dne nepřehlédli pořad, který vás dříve zaujal. Také nově můžete informaci o pořadu sdílet například prostřednictvím SMS, e-mailu nebo Twitteru (možnosti záleží na alikacích, které v telefonu máte).

 

Condroid najdete v Android Marketu, poslední novinky pak na jeho twitterovém účtu nebo na webu http://condroid.fan-project.com.


Kategorie: Zajímavosti | Autor: Quinix | 25.10.2011 11:30
 

Fanklub na Facebooku

ilustrační obrázek
Od dnešního dne má na Facebooku svou stránku už i SGA-Project Fanklub. Pokud jste tedy fanoušky této sociální sítě určitě ji uvítáte, protože se na ní pokusíme zveřejňovat i menší informace a zajímovasti, které se třeba zde na web nedostanou. Staňte se tedy fanoušky fanklubu i na Facebooku a pomozte ho rozšířit i mezi vaše přátele.

Link: SGA-Project na Facebooku

Kategorie: Zajímavosti | Autor: Pomeranc | 14.7.2009 19:24
 

Mezinárodní rok astronomie

ilustrační obrázek
Mezinárodní rok astronomie začne svět slavit 15. ledna, kdy se uskuteční oficiální zahájení v Paříži. Do oslav se zapojí přibližně 140 zemí z celého světa. Česká republika, jež bude příštích šest měsíců předsedat Evropské unii, však uskuteční oslavy již 7. ledna a to symbolicky na Staroměstském náměstí v Praze. Jedním z důvodů, proč je rok 2009 vyhlášen jako rok astronomie, je letošní 400. výročí prvního pozorování oblohy dalekohledem, které v roce 1609 provedl Galileo Galilei. Česká republika si letos také připomíná 400. výročí vydání publikace Astronomia Nova, v níž Johannes Kepler při svém pobytu v Praze nastínil nebeské zákony.

Program na Staroměstském náměstí bude velmi bohatý. Od rána bude na místě také astronomický stan pro veřejnost, kde pokud bude jasno, budou mít lidé možnost dalekohledem pozorovat Slunce. Kromě dalekohledů a vystavených fotografií budou "po ruce" i odborníci, kteří zájemcům sdělí vše, co je bude zajímat. V rámci oslav bude na piazzetě u Národního divadla k vidění také putovní venkovní výstava s názvem Vesmír - dobrodružství objevů.

Po celý rok budou probíhat výstavy, soutěže a akce s astronomickou tematikou. Z těch důležitějších můžeme jmenovat otevření Keplerova muzea v Praze nebo fotografickou soutěž "Sviťme si na cestu… ne na hvězdy".

Kategorie: Zajímavosti | Autor: Sopdet | 6.1.2009 00:00
 

Přihlášení

Doporučujeme

Festival fantazie 2010 BSG.cz - Battlestar Galactica Eureka | Heuréka - město divů Fringe.sff.cz Trička ze seríálů Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe How I Met Your Mother Justified