Přejít na obsah

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Navigace

Archiv novinek

Výsledky FF soutěže č.3

ilustrační obrázek
Dneska vám přinášíme výsledky naší poslední soutěže a samozřejmě nesmí chybět ani odhalení správných odpovědí. Obrázková poznávačka byla o to složitější v tom, že se odpovědi jen tak lehce nedají vyhledat na webu, přesto se našli takoví, kteří věděli skoro všechno. Prvně tedy správné odpovědi. 
1. - 24
2. - Babylon 5
3. - The Big Bang Theory
4. - Star Trek: Enterprise
5. - How I Met Your Mother
6. - Firefly
7. - Scrubs
8. - The Lost Room
9. - V (2009)
10. - Terminator: The Sarah Connor Chronicles

A teď k našim vítězům.

1. Scream - 9 bodů (Jen ta Enterprise ho chudáka zradila, jinak by měl plný počet.  )
2. Jakub Fridrich - 8 bodů
3. Han - 5 bodů

Gratulujeme, vítězové zase brzy obdrží mejlíka s kódem volňásku. Pokud se vám soutěže líbily, tak nám dejte vědět v komentářích, třeba bychom mohli zase něco udělat. 

To je pro teď vše. _\\//                                        

Kategorie: Soutěže | Autor: Pomeranc | 19.6.2010 23:09
 

FF Soutěž č.3

ilustrační obrázek
Dnes pro vás máme třetí a poslední soutěž o volňásky na Festival Fantazie, než se k ní ale dostaneme musíme prvně vyhlásit vítěze z minulého kola. Nejvíce správných odpovědí měl maruxs, druhý za ním skončil Mikuláš Poul a třetí pak Martin Petřík. Kód svého volňásku obdrží brzy na svou mailovou adresu, gratulujeme.

  Teď už k dnešní soutěži, podmínky pro vítězství jsou stejné jako minule a zadání je jednoduché: Poznejte seriál podle obrázku. ;)

1. 2. 3. 4. 5.
6. 7. 8. 9. 10.


Máte deset obrázků a znáte naši mailovou adresu, odesílat odpovědi můžete do pátku 18.6. 23.59. Hodně štěstí.

Kategorie: Soutěže | Autor: Pomeranc | 15.6.2010 22:05
 

FF Soutěž č.2

ilustrační obrázek
Tak jsme tady opět s další soutěží. V první se nám bohužel vítěze najít nepodařilo, to ale nevadí, dnes mají všichni další šanci. Soutěž dneska bude trošičku jiná, bude 10 otázek a cílem je samozřejmě odpověďet správně na co nejvíc. Pokud něco náhodou nebudete vědět, nebojte se odpověď poslat na náš email i tak, volňásek na Festival Fantazie vyhrají první tři soutěžící s největším počtem správných odpovědí. ;)  Své odpovědi prosím zasílejte tradičně na info@fan-project.com do neděle 13.6. 11:59.

Otázky:
  1. Poznejte seriál podle postav: Sikozu, Stark
  2. Poznejte seriál podle místa: Bajor
  3. Poznejte seriál podle lodě: White Star
  4. Poznejte seriál podle herců: Topher Grace, Ashton Kutcher
  5. Poznejte seriál podle obrázku
  6. Na základě jakého programu byla naprogramována SARAH, chytrý dům šerifa Cartera?
  7. Jak se jmenuje podnik, do kterého chodí hrdinové How I Met Your Mother?
  8. Vyjmenujte všechny loutky, které se objevili v pořadech Jeffa Dunhama. (tolerance 1 postava)
  9. Jaké je nejoblíbenější pečivo Dr. Boba Kelsa?
  10. Jaké je datum narození Davida Roberta Jonese?

Takže všechno víte, přeji hodně štěstí všem. :)

Kategorie: Soutěže | Autor: Pomeranc | 10.6.2010 18:00
 

FF Soutěž č.1

ilustrační obrázek
Dnes jsme si pro vás připravili malou soutěž. Je to první z několika, jejíž vítězové získají volné vstupenky na letošní Festival Fantazie v Chotěboři. Pravidla jsou jednoduchá, vyhrává ten, kdo jako první zašle na náš mail info@fan-project.com správné odpovědi na uvedené otázky.

Dneska se otázky tématicky týkají několika festivalových pořadů, které jsme si pro vás připravili a budete je moci navštívit v našem bloku, který je součástí SeriesConu. 

Tak jdeme na to. :)

Otázka č.1: Jaké auto vlastní a miluje Brock Samson?

Otázka č.2: S kolika superhrdiny spala Molly ve Drawn Together filmu?

Otázka č.3: Jaký důvod udala stanice Adult Swim pro zrušení Korgoth of Barbaria?

Pátrejte, hledejte, pokud víte z hlavy, tak neváhejte. Volná vstupenka na jeden den Festivalu Fantazie může být vaše. ;)

Kategorie: Soutěže | Autor: Pomeranc | 5.6.2010 17:41
 

Literární soutěž Tau'ri Kree! prodloužena

ilustrační obrázek
Slyš, lide z Tau’ri! Na vědomí se dává, že prodloužena byla literární soutěž Tau’ri Kree!. Nyní až do 15. června 2009. Proto neváhejte a využijte této příležitosti. Posílejte povídky s tématem Stargate, odměnou vám mohou být hodnotné ceny. Více informací na stránkách soutěže.

Soutěž byla vyhlášena fanklubem Stargate Command o.s. společně s SGA-Project fanklubem a stránkami www.sg1.cz. Slavnostní vyhlášení proběhne na Festivalu fantazie v rámci Gateconu 2009 (Chotěboř, 6. 7. - 12. 7. 2009).

Kategorie: Soutěže | Autor: Tar-ara Istandil | 7.6.2009 00:42
 

Přihlášení

Doporučujeme

Festival fantazie 2010 Chuck Justified SciFi-Guide.net Eureka | Heuréka - město divů Fringe.sff.cz Human Target Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe