Přejít na obsah

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Navigace

Archiv novinek

Vánoční objednávka

ilustrační obrázek

Vážení a milí,

už se nám zase blíží Vánoce, a tak pro vás opět připravujeme objednávku tentokrát hned ze dvou webů. Tím jedním je známý web http://www.forbiddenplanet.com/ a tím druhým http://www.thinkgeek.com/. Věříme, že spousta z vás si ze široké nabídky obou webů určitě vybere. Ostatně, kdo by nechtěl třeba dózu na sušenky ve tvaru Daleka nebo akční figurku oblíbeného hrdiny, které Forbidden planet nabízí za super ceny?

Pokud byste si vybrali anebo měli jakýkoli dotaz, napište nám na fanklubový mail: info@fan-project.com. Objednávka bude opět řešena formou individuálních objednávek. Ty nám můžete posílat až do 26. 10. 2010.

Neváhejte a vybírejte, nabídka je opravdu široká. Tak proč si neudělat radost už teď?


Kategorie: Merchandising | Autor: Eleira | 5.10.2010 19:50
 

Trička Fan-Projectu jsou tu

ilustrační obrázek
Do fanklubové nabídky se opět vrací klubová trička. Nová várka již samozřejmě nese motivy nového názvu, šíře výběru se ale nijak nezmenšila. Pánské provedení si můžete vybrat ve velikostech S-XXXL a barvě černé, olivově zelené a tmavě modré, dámské pak ve velikostech S-XL a černé nebo tmavě modré barvě. Nejběžnější velikost triček budeme mít tentokrát již skladem při prodeji na conech, nicméně jistotu získáte samozřejmě jen včasnou objednávkou (a platbou) předem. Cena zůstává stejná - 199 Kč.

Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 9.3.2010 21:17
 

Suvenýry z QMx a Conventicon 2010

ilustrační obrázek
Suvenýry z QMx už přišly a právě se rozjela poslední fáze, tedy doručení k majitelům. Přecejen nejspíše stihnou obsadit své právoplatné místo pod Vánočním stromkem.

A z trochu jiného soudku. V pondělí jsem se jako šéf linie zúčastnil první předpředběžné porady o dalším ročníku Conventiconu. Co jsem se dozvěděl... Conventicon 2010 bude. Bude se konat ve dnech 20. - 22. srpna v Praze a my budeme mít opět vlastní linii nabitou k prasknutí zajímavými přednáškami. Každopádně na conu se již teď pracuje, takže sledujte web Conventiconu či jeho Facebookovou skupinu.

Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 9.12.2009 16:48
 

Poslední šance s Quantum Mechanics

ilustrační obrázek
POZOR POZOR
Do konce tohoto týdne, tedy do 22.11.2009 (konkr. do 23:59:59), máte šanci si přes náš fanklub objednat jakékoliv zboží z internetového obchodu www.quantummechanix.com. Nenechte si tuto příležitost ujít!

Pro ty, kteří již mají objednáno mám ještě několik informací.
Platba bude probíhat předem a to co nejdříve po uzavření objednávek. Cenu se bude odvíjet od ceny vybraného zboží a aktuálního kurzu dolaru. Poštovné, které se bude platit až podle celkové velikosti objednávky, pak bude dopláceno až objednávka dorazí do ČR.

Pro další informace neváhejte napsat na:info@fan-project.com

Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 19.11.2009 14:29
 

Objednejte si seriálový kalendář

ilustrační obrázek
Máme pro Vás další přírůstek do nabídky vánočních dárků, nástěnný seriálový seriálový kalendář. Každý měsíc můžete mít na stěně obrázek z 12 různých oblíbených seriálů. Najdete v něm například Firefly, Doctora Who, Life, How I Met Your Mother, Dr. House... a další.

Tento jedinečný kalendář si můžete objednat do konce listopadu. Je však nutné jej do konce listopadu také zaplatit, moc času do Vánoc už nezbývá :-)

Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 12.11.2009 19:02
 

Objednávka z Quantum Mechanics

ilustrační obrázek

Vážení přátelé,

Vánoce se nám kvapně blíží a tak jsme se rozhodli, že zorganizujeme větší objednávku z webu www.quantummechanix.com. Obchod nabízí zajímavé suvenýry z několika oblastí (Firefly, Battlestar Galactica a Stargate), takže se jistě vyplatí alespoň nahlédnout. Pokud byste si vybrali nějaký ze suvenýrů, nebo vám cokoliv nebylo jasné, napište na e-mail info@fan-project.com. Koupě bude probíhat formou individuálních objednávek. Bohužel nemáme dostatečnou finanční rezervu, abychom suvenýry kupovali naslepo.

Udělejme si Veselé Vánoce... s minimálními náklady na poštovné.


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 11.11.2009 16:14
 

Placky opět v nabídce

Po delší suvenýrové odmlce vám opět přinášíme nové zboží které si můžete objednat z našeho webu - celkem 20 druhů placek, z toho 12 nových motivů. Placky již byli v prodeji u našeho stánku na Conventiconu, nyní si je i můžete objednat on-line. Přírůstky jsou především s tématy ze Star Treku a Stargate Atlantis, najdou se ale i dva motivy Torchwoodu, devátý Doctor Who a IT Crowd. Tak rychle, než se na FF Speciálu rozprodají :-)

Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 25.9.2009 22:03
 

Výsledky návrhové soutěže

Minulou sobotu skončila návrhová soutěž a na řadě je nyní vyhlášení vítěze. Přišlo celkem 7 návrhů od 2 autorů, a všechny jsou samozřejmě pěkné :-) Vyhrát ale může jen jeden a proto se správní rada celý týden usilovně radila a vybrala vítězný návrh.

Vítězem se tedy stává:
Anijsha Valdera
a její návrh placky
Babylon 5

Gratulujeme a děkujeme všem za účast.

Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 1.3.2009 21:50
 

Návrhová soutěž

ilustrační obrázek
Pozor, pozor!
Na vědomost se dává, že SGA-Project Fanklub vyhlašuje kreativní soutěž o zajímavé ceny. Stačí jen vymyslet návrh placky, kterou bychom mohli použít a nechat vyrobit a poslat nám ho. My se poradíme, uvidíme, třeba je i vyrobíme.

Více se dozvíte zde.

Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 22.1.2009 00:00
 

Suvenýry na vrcholu Babylonské věže

ilustrační obrázek
Vážení přátelé, kolegové a spolučlenové,
s mou 1812 právě pracujeme na suvenýrech, ale setkáváme se s mnohými problémy. Hlavním problémem je příliš mnoho nezaplacených objednávek. Proto bych rád požádal a upozornil všechny, kteří si něco objednali, aby to urychleně zaplatili. Zdůrazňuji ještě, že přijímáme platby na konto a NEposíláme na dobírku. Zároveň bych rád požádal o trpělivost všechny, kdo si objednali trika ve třetí várce. Stále bohužel není dost objednávek, aby se tato várka mohla dát vyrobit.
A nakonec bych rád upozornil na otevření objednávek placek s motivy BSG ve dvou verzích, Baltar a Six.
BSG placka Baltar 38mmBSG Placka Six 38mm

Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 11.12.2008 00:00
 

Kalendáře na rok 2009

ilustrační obrázek
Podle obílených stromů, střech, chodníků a neustálé tmy jste si jistě všimli, že naši zeměpisnou šířku opět navštívila "ladovská zima". A to kromě toho, že venku je kosa, města se rozsvěcejí nesmyslnými vánočními ozdobami a plní se stromy a stánky také znamená, že se zanedlouho budeme muset učit psát nový letopočet. V kalendářích na stěnách nám zbývá už jen poslední list a tak je na čase zamyslet se nad tím, kteří z našich oblíbených hrdinů by na nás měli hledět celý příští rok.
Ať už si přejete, aby váš pokoj zdobil uklízecí robotek Wall-E a jeho společnice Eve, část Torchwoodské centrály, TARDIS se svojí posádkou, některý z Hrdinů, Temný rytíř a jeho protivník ve fialovém obleku, SG-1 nebo ztracená Atlantida se svými objeviteli, v naší nabídce najdete pomocníka, který vás bude provázet celým rokem s devítkou na konci.

Pokud by zrovna ten váš vyvolený hrdina v naší nabídce náhodou chyběl, napište nám a my se pokusíme s tím něco udělat.

Kategorie: Merchandising | Autor: Blanca | 25.11.2008 00:00
 

Nové placky a další várka triček

ilustrační obrázek

Krátce po nadílce z Londýna vám představujeme i nový přírůstek do fanklubové produkce. Tím je malá placka o průměru 38 mm. Potkat se s ní budete moct na FF Speciálu na konci října, objednat si ji můžete již nyní . Jeden kousek vás vyjde na 20 Kč.
 

Zároveň otevíráme objednávky v pořadí už třetí várky fanklubových triček. Tradičně ve třech barvách (černá/olivová/tmavě modrá), provedení pánské/dámské a všech možných velikostech. Cena je také tradičních 199 Kč.
 

Stále si také můžete objednat velkou 56mm placku. Ty už jsou vyrobené a odesíláme je vzápětí po obdržení platby.

Na závěr dodám, že pokud máte tip, co v naší nabídce chybí, neváhejte se o něj podělit.


Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 20.9.2008 00:00
 

Suvenýry z Londýna jsou tu!

ilustrační obrázek

Dlouho a toužebně očekávaný den nastal a vám, milí členové SGA-P Fanklubu se poprvé v historii otevírá možnost zakoupit si zahraniční suvenýry, aniž byste se pro ně museli vypravovat za hranice naší vlasti, či si je objednávat z některého internetového obchodu. Máme tu pro vás nabídku zboží dovezeného z Londýna, tentokrát je trochu více zaměřena na Dr. Who univerzum. Pokud se vám zrovna netrefí do vkusu, nezoufejte a napište nám svou představu ideálního suvenýru do Studny přání a v příští várce už vaše vysněná hračka může být ;-)

 

 

Jako první si vám dovoluji nabídnout praktickou věc, která vás pobaví - Dr. Who formičky na led. Ve vaší limonádě může odteď plavat Dalek, hlava Cybermana, K9 nebo rovnou celá Tardis :-) Cena tohoto suvenýru je 170 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Druhým suvenýrem v dnešní nabídce je mluvící propiska s motivem Cyberman, za pouhých 25 Kč

 

 

 

Další dva suvenýry jsou mimo Dr. Who univerzum. Nabízíme sady odznáčků Iron Man a Dark Knight. Každá sada obsahuje čtyři odznáčky o průměru 38mm. Cena jedné sady je 120 Kč.

 

A konečně, poprvé na český trh uvádíme pravděpodobně nejvíce žádaný suvenýr posledních tří let. Doctor's Sonic Screwdriver (a psychic paper):

Pokud si říkáte fanoušci, tak tohle určitě musíte mít :-) Cena této nezbytnosti je pouhých 280 Kč.

 

Pokud vás některý z předmětů zaujal, neváhejte a co nejdříve si jej objednejte ZDE. Počty suvenýrů jsou omezené, takže pokud nezareagujete hned, je možné, že už na vás nezbydou.

Doufáme, že se nám co nejdříve podaří pro vás přivézt nějaké další suvenýry, třeba i ve větším množství. Moc by nám ovšem pomohlo, kdybyste se s námi podělili o své nápady a přání. Můžete tak učinit na fóru v sekci Studna přání


Kategorie: Merchandising | Autor: Blanca | 15.9.2008 00:00
 

Druhé kolo objednávek a odeslání prvních

ilustrační obrázek

Jak jste si již mohli všimnout, v nabídce suvenýrů se objevila nová položka - Trika se slevou. Jedná se o druhé kolo objednávek fanklubových trik, které jsme mohli díky snížení výrobních nákladů zlevnit. Nabídka je ovšem časově omezena, takže neváhejte a objednávejte!

Co se týče odeslání první várky trik a placek, rádi bychom ty z vás, kteří tak ještě neučinili, požádali, aby objednané zboží co nejdříve zaplatili. Jistě pochopíte, že není možné poslat trika těm, kteří je nemají zaplacená, přesto, že jsou již na skladě. Pokud zaplatíte, můžete mít tričko či placku u sebe do druhého dne (a to se vyplatí, no ne?).


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 15.7.2008 00:00
 

Suvenýry ve výrobě

ilustrační obrázek

Nedávno jsme konečně dosáhli dostatečného počtu objednávek k zadání placek i triček do výroby. Placky budou do FF na 90% a víc. Vyrábí se jich o něco více, než je v současné době objednáno. To je šance pro fanoušky, kteří si placky neobjednali, protože bude dost na rozprodání na FF. Cena zůstává stejná jako při objednání přes internet, tedy 30 korun.
Pokud se vám současný návrh placek nelíbí, nezoufejte. Patrně v blízké době po Festivalu Fantazie dáme sem na web hlasování o dalším typu fanklubové placky. Tentokrát o něm ovšem budete rozhodovat vy.

Co se triček týče, kvůli nedostatku peněz jsme nemohli výrobu objednat dříve a jsou dvě možnosti.

  • Stihnou se vyrobit do FF -> dovezeme je tam autem hned první den.
  • Nestihnou se vyrobit do FF -> budeme muset zařídit dovoz nějak jinak přímo do Chotěboře. Každopádně by nejpozději do konce Festivalu měly být.

Pokud máte nějaký ten suvenýrek objednaný, můžete se o něj na FF přihlásit a tak ušetřit na poštovném. Pokud jste poštovné již zaplatili, bude vám vráceno. Vzhledem k ceně triček a  současné finanční situaci fanklubu bohužel nebylo možné, objednat jich dopředu více. Zase po navršení určitého počtu zájemců uděláme další várku.


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 19.6.2008 00:00
 

Trička a placky už na FF?

ilustrační obrázek

Chcete už na FF ukázat, že patříte k SGAP Fanklubu? Objednali jste si tričko nebo placku, abyste to ukázat mohli? Rádi bychom vám to umožnili, ale... Dosud je objednáno 37 kusů triček a 27 placek. Aby se ale trička a placky mohly dát do výroby, musí se nejdřív zaplatit. Jako nově začínající klub nedisponujeme finanční rezervou, ze které bychom náklady na první výrobu mohli pokrýt. Proto je potřeba, aby lidé, kteří si suvenýry objednali, také co nejdříve zaplatili. Věříme, že to pochopíte a pomůžete nám... konec konců nebylo by lepší vyzvednout si tričko už na Festivalu, než na něj dlouho čekat a ještě k tomu platit poštovné?

 

Pozn.: Pokud jste poštovné zaplatili a plánujete si vyzvednout triko či placku na FF, nezoufejte, poštovné vám bude vráceno.


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 4.6.2008 00:00
 

Přihlášení

Doporučujeme

Human Target Eureka | Heuréka - město divů Justified Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Stargate.sk Trička ze seríálů BSG.cz - Battlestar Galactica Fringe.sff.cz