Přejít na obsah

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Navigace

Archiv novinek

Trailer na STARcon 2016

ilustrační obrázek

1. – 3. 4. 2016 se poputuje bránou, warpem a hyperprostorem na další STARcon, setkání fanoušků fantastiky, zaměřený nejen na fenomény Stargate, Star Trek a Star Wars. Neopomene ani tradiční Pochod Fantazie (pochod fanoušků Prahou), přednášky, hry, divadla a mnoho další zábavy.
Více informací na: http://www.star-con.cz/Kvalitnější verze traileru s titulkami ZDE.
Kvalitnější verze traileru bez titulků ZDE.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 3.3.2016 23:56
 

Trailer na Festival fantazie 2015 Herci Doktoři

ilustrační obrázek

Pro ty, co budou na Festivalu fantazie… co si zajít na jednoho, dva, tři herce…? Když už tam budou… takhle blízko… ;). Byla by to škoda… ;)… A co že mají ti hosté společného?

Festival fantazie se uskuteční 1. – 12. 7. 2015 v Chotěboři. Přítomní hosté – herci: Sylvester McCoy (hrál 7. Doctora v Doctor Who či Radagasta ve filmovém Hobitovi a další), Paul McGillion (Carson Beckett ze Stargate Atlantis a další) a David Nykl (Radek Zelenka ze Stargate Atlantis a další). Besedy s herci, společné focení a autogramiády. Krom hostů samozřejmě velké setkání fanoušků fantastiky a bohatý program v mnoha liniích. Letos již 20. výročí.
Více na http://www.festivalfantazie.cz/

Kvalitnější verze traileru na stažení zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 25.6.2015 16:17
 

Trailer na Festival fantazie 2015

ilustrační obrázek

Festival fantazie se uskuteční 1. – 12. 7. 2015 v Chotěboři. Setkání fanoušků fantastiky. Velké množství tématických linií, přednášky, promítání, deskové i počítačové hry, soutěže a spoustu dalšího. Též hosté, například Sylvester McCoy, Paul McGillion a David Nykl (herci z Doctor Who a Stargate). Letos již 20. výročí.
Více na http://www.festivalfantazie.cz/

Kvalitnější verze traileru na stažení zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 21.6.2015 05:10
 

Trailer na STARcon 2015

ilustrační obrázek

27. 3. – 29. 3. 2015 bude další STARcon, setkání fanoušků fantastiky, zvláště zaměřený na fenomény Stargate, Star Trek a Star Wars, ale nejen. V jeho rámci proběhne Pochod Fantazie (pochod fanoušků Prahou), přednášky, hry, divadla a mnoho další zábavy. POZOR, letos na jiném místě!
Více na www.star-con.cz

Kvalitnější verzi traileru naleznete zde.
 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 24.3.2015 17:49
 

Trailer na Festival fantazie 2014 nejen DoctorCon

ilustrační obrázek

Setkání fanoušků sci-fi, fantasy, hororu, futurologie, počítačových a deskových her a mnoho dalšího. Přednášky, soutěže, promítání či jen příjemné pokecání s lidmi, kteří se o toto zajímají. Též přijedou zahraniční hosté. Festival fantazie se koná 28. 6. – 7. 7. 2013 v Chotěboři.
Konkrétně linie DoctorCon je zaměřená na fenomén Doctor Who a proběhne v rámci BritConu 30. 6. – 1. 7. 2014.


Více informací zde.
Kvalitnější verzi na stažení naleznete zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 16.6.2014 11:41
 

Trailer na STARcon 2014

ilustrační obrázek

28. 3. – 30. 3. 2014 tu bude další ročník STARconu. Nejen fenomény Stargate, Star Trek a Star Wars. Setkání s fanoušky, přednášky, divadlo, hry… a tradiční Pochod Fantazie (pochod fanoušků Prahou).
Více na www.star-con.cz

Kvalitnější verzi traileru naleznete zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 25.3.2014 11:33
 

Trailer na Festival fantazie 2013

ilustrační obrázek

Každoroční setkání fanoušků nejen fantastiky. Mnoho linií programu nejrůznějšího zaměření. Akce s přednáškami, promítáním, mnoha hrami a spousty příjemnými lidmi. Festival fantazie se koná 28. 6. – 7. 7. 2013 v Chotěboři. Hosté (nejen) David Nykl a Tony Amendola (Radek Zelenka a Bra'tac).
Více informací zde.

Kvalitnější verzi na stažení naleznete zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 19.6.2013 04:35
 

Trailer na STARcon 2013

ilustrační obrázek

5. – 7. 4. 2013 se uskuteční další ročník STARconu, setkání fanoušků fantastiky, zaměřený zvláště na fenomény Stargate, Star Trek a Star Wars, ale nejen. V jeho rámci proběhne Pochod Fantazie (pochod fanoušků Prahou), přednášky, hry, divadla a mnoho další zábavy.
Více na www.star-con.cz

Kvalitnější verzi traileru naleznete zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 3.4.2013 15:52
 

Laser Tag III - 25.8.2012

ilustrační obrázek

Takové krátké oznámení na úplně poslední chvíli :-)

 

sobota 25.8.2012 od 13:00

Laser Tag v Praze

Galerie Nové Butovice

 

Sraz 15 minut předem (tzn. 12:45 ;)  u metra Nové Butovice. Cena jedné hry je 99 Kč na osobu, jednu hru pro každého platíme my :-)


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 23.8.2012 23:50
 

Mini-Trailer na Festival fantazie 2012

ilustrační obrázek

Sci-fi, fantasy, mýty, anime, historie, nejrůznější seriály a filmy, knižní ságy, hry deskové i počítačové, několik zahraničních hostů (herců a spisovatelů) a mnoho dalšího se uskuteční v Chotěboři 29. 6. – 8. 7. 2012. Fanoušek nebo laik, pro každého se něco najde. Na den den či na deset, přijeďte se pobavit :).
Další informace viz stránky Festivalu fantazie.
Verzi traileru ke stažení najdete zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 22.6.2012 03:38
 

Přijďte na Pochod Fantazie 2012

Máte kostým a rádi byste se s ním pochlubili? Chcete pomoci fanovské komunitě trochu se zviditelnit? Chcete se jen projít nedělní Prahou s přáteli? Pak potřebujeme právě vás!

Fan-Project ve spolupráci se STARconem pořádá již 3. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na podporu fandomu v České republice.


Pochod startuje již tuto neděli 1. dubna ve čtvrt na dvanáct od místa konání STARconu – Obchodní akademie Svatoslavova v pražských Nuslích. S sebou si vezměte  kostým, nebo alespoň tematické tričko a odznáčky, můžete přibrat i banner vaší akce, klubu nebo conu, který chcete podpořit. A samozřejmě dobrou náladu! Těšíme se na vás. 

Více informací vám případně poskytneme na e-mailu info@fan-project.com.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 27.3.2012 11:26
 

Trailer na STARcon 2012

ilustrační obrázek

STARcon – con zaměřený NEJEN na Stargate, Star Trek a Star Wars. Bude se konat v Praze 30.3. – 1.4.2012. Sci-fi, fantasy, věda, přednášky, hry, dvě divadla, Pochod Fantazie (aneb pochod Prahou v kostýmech, již třetí ročník) a v neposlední řadě fanoušci a mnohé další.
Více na www.star-con.cz

 

Kvalitnější verze traileru či kvalitnější verze bez titulků.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 19.3.2012 14:18
 

FanCity 2011 - Nejen Bra'tac

ilustrační obrázek

26. – 30.10. proběhne v Praze FanCity, akce nejen o sci-fi či fantasy, kam můžete zajít na zajímavé přednášky „z oboru“, soutěže a divadla. Také tam budou hry různého druhu a rozhodně je to v neposlední řadě i možnost přijít se podívat na několik herců, kteří con navštíví. Konkrétně Tony Amendola (představitel nejen mistra Bra’taca ve Stargate SG-1), Danny John-Jules (představitel Kocoura v Červeném trpaslíkovi), Rekha Sharma (představitelka Tory Foster z Battlestar Galacticy) a Georgina Leonidas (představitelka Katie Bell z Harryho Pottera). Panely s herci, kde se budete moci třeba i na něco zeptat, focení s nimi a autogramiáda.

Více na: http://www.fancity.cz/

 

A když už se zmiňuji speciálně o tom Tonym ala Bra’tacovi… vážně si ho chcete nechat ujít ;-)


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 20.10.2011 18:13
 

Colorfull Balls Con!

ilustrační obrázek

Zveme všechny na v pořadí druhou paintballovou bitvu, tentokráte pod názvem

 

Colorfull Balls Con!

Kdy? Sobota 17.9.2011 od 14h
Kde? Prag Paintball Arena, Václavské nám. 13/15, Praha
Za kolik? 180 Kč (120 minut hry, 100 kuliček, kompletní vybavení – zbraň, maska, rukavice, kombinéza, vesta), točené pivo nebo limonáda po dobu hry zdarma! Nezapomeňte pevnou uzavřenou obuv, nejlépe starší (ale barva se dá umýt :-)

 

Hra je určena pro 6–14 hráčů, takže neváhejte a přihlašte se na FB či na fóru.

 

Po hře se s ohledem na únavu účastníků můžeme přesunout do co nejbližšího cenově přijatelného stravovacího zařízení na trochu odpočinku u jednoho či dvou orosených…

 

Buďte s námi cool jako Abed z úžasného seriálu Commu­nity!


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 17.8.2011 15:44
 

Trailer na Festival fantazie 2011

ilustrační obrázek

Rok se s rokem sešel a opět se blíží letošní největší con v ČR – Festival fantazie. Letos 30. 6. – 10. 7. 2011 v Chotěboři. Program čítající mnoho přednášek, promítání, her a dalšího a v neposlední řadě také mnoho dalších podobně „postižených“ lidí. Stále je čas učinit rozhodnutí jet, i kdyby jen na pár dní.
A nezapomeňte u traileru vydržet až do konce ;-).

Další informace viz stránky Festivalu.
Verzi traileru ke stažení najdete zde.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 14.6.2011 12:03
 

Velikonoční paintball

ilustrační obrázek

Přátelé a spolučlenové,

jak jste si jistě všimli, náš klub prochází (zatím pomalu) jistými změnami. Zrušili jsme placení příspěvků a přehodnocujeme naše budoucí činnosti. Některé zcela zaniknou, některé se pozmění a některé posílíme či přidáme… jedna však jistě zůstane – organizace akcí. Proto jsme pro Vás vymysleli:

 

 

Paintballové Velikonoce aneb zmalujme se jako kraslice!

Kdy? Pátek 22. 4. 2011 od 20:00
Kde? Prag Paintball Arena, Václavské nám. 13/15, Praha
Za kolik? 200 Kč (120 minut hry, 100 kuliček, kompletní vybavení – zbraň, maska, rukavice, kombinéza, vesta)

 

Hra je určena pro 6–14 hráčů, takže neváhejte a přihlašte se na FB či na fóru.

 

Po hře se s ohledem na únavu účastníků můžeme přesunout do co nejbližšího cenově přijatelného stravovacího zařízení na trochu odpočinku u jednoho či dvou orosených.

 

Buďte s námi cool jako Abed z úžasného seriálu Community! Můžete i něco vyhrát.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 13.4.2011 20:50
 

Pochod Fantazie podruhé

Pochod Fantazie

 

Za necelých sedm dní se rok s rokem sejde a fanové už podruhé vyrazí do ulic.

Náš fanklub ve spolupráci se STARconem vyhlašuje již 2. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na zviditelnění a podporu fandomu v České republice.

Stručné informace:

KDY: 27.3.2011 v rámci STARconu. (11:15)

KDE: PRAHA (oblečení a tašky si budete moci nechat v zamčené třídě v OA Svatoslavova)
Sraz před vstupem na STARcon v 11:15. Trasa bude tento rok následující:

OA Svatoslavova – I.P.Pavlova – Václavské nám. – Na Příkopě – Náměstí Republiky - Na Příkopě – Národní třída

CO S SEBOU:
Nejlépe kostým, ale pokud žádný nemáte, nevadí! Účelu jistě poslouží i tematické tričko, placky či odznáčky.
Nepovinně: banner či vlajka akce, conu nebo klubu, který chcete podpořit.
Dobrou náladu.
V průvodu je zakázáno požívání alkoholických nápojů a omamných látek. Možnost změny trasy vyhrazena… ale nebojte se, prodlužovat to už nebudem.

 

FB událost


Pokud chcete náš pochod podpořit, pozvěte své přátele-fany nebo dejte na své webové stránky náš banner…

<a href=„http://fan-project.com/no­vinka/pochod-fantazie-podruhe“><img src=„http://fan-project.com/da­ta/images/2011ban­ner_neanim2.png“ alt=„Pochod Fantazie 2“ style=„border: medium none ; width: 468px; height: 60px;“ title=„Pochod Fantazie“ /></a>
 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 20.3.2011 16:54
 

Trailer na STARcon 2011

ilustrační obrázek

Akce dříve známá jako Scon se nyní vrací jako STARcon. Jeho program zahrnuje přednášky, soutěže, diskuse, divadla, hry a v neposlední řadě známé i potencionální přátele se stejnými zájmy. Con nejen o Star Treku, Star Wars či Stargate. Sci-fi, fantasy, věda a mnohé další. Již 25. – 27.3.2011 v Praze.
V rámci conu proběhne také již druhý Pochod Fantazie – pochod fanoušků Prahou v kostýmech i bez nich (v civilu ;-)).

Více informací na webu akce: http://www.star-con.cz/

Kvalitnější verzi traileru naleznete zde:

http://tar-ara.sg1.cz/…_Tar-ara.wmv

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 28.2.2011 17:48
 

Laser Game s SGTT v Ostravě

ilustrační obrázek

Zveme všechny fanoušky nejen Hvězdné Brány opět na Laser Game. Tentokráte se ovšem jedná o akci organizovanou známým překladatelským týmem SGTT, však také její pracovní název „Zastřel si svého překladatele“ o něčem vypovídá. :D Protože nejen Prahou živ je člověk, tak sraz se koná v Ostravě a to v sobotu 16.10. Začátek je naplánován na 10:00, ale připojit se můžete kdykoliv.

Informace k místu konání: http://lasergameostrava.cz/

Kdo jste zatím neměli možnost Laser Game vyzkoušet, třeba protože pro vás byly naše Pražské hry nedostupné, tak máte další příležitost, tentokrát na opačné straně republiky. ;)


Kategorie: Akce a cony | Autor: Pomeranc | 1.10.2010 21:11
 

Conventicon 2010

ilustrační obrázek

V časech mýtů a legend, kdy bohové chodili lidskými zeměmi, v časech destrukce a nepokojů, v dobách nejistoty se zrodil okamžik, chvíle klidu v čase a prostoru, chvíle, v níž zábava a poznání našly své místo vedle sebe. Přes mnohá úskalí, nepřátelství a zrady, skrze led i oheň, přes spálenou zem i místa nových nadějí se blíží druhý ročník Conventiconu.

Přijměte naše pozvání na festival literatury, vědy a zábavy 20. až 22. srpna v Praze. Pozvání, které nelze odmítnout.
 

Program: Vědci ze Sisyfa. Čeští SFF autoři (Vlado Ríša, Jiří W. Procházka, Štěpán Kopřiva a další), zahraniční hosté. Literární workshop. Pohybová linie: tanec, bojová umění, historický šerm, Orclimpijáda. Orient. Kultovní seriály. Deskové hry, tombola, fireshow, čajovna...


Kdy:
Pátek 20. srpna od 14 hodin až neděle 22. srpna do 16 hodin.


Kde:
KC Zahrada (Malenická 1784, Praha 11)


Za kolik: 
340 Kč pro registrované předem. 390 Kč pro nepřihlášené. Platí se na místě.


Přespání:
Na místě, 30 Kč / noc nebo na koleji Otava.

Další informace na www.conventicon.cz.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 13.8.2010 14:34
 

Sraz pod stany

ilustrační obrázek
Všem zájemcům dáváme na vědomí, že v termínu od pátku 30.7. až neděle 1.8. se bude v lokalitě obce Kácovec konat výjezdní klubový sraz pod stany. :) Přijeďte si užít krásný letní víkend v pěkném prostředí Sázavy.

Ubytování: Stany s podsadou v případě nedostatečné kapacity možnost zapůjčení normálního iglů, nebo vlastní.

Vybavení: Tekoucí teplá voda, suché záchody, žádná elektřina, signál jen na určitých místech.

Poloha: Obec Kácovec, autem se dá sjet ještě asi 200metrů do lesa přímo k táboru, auto však musí mít podvozek minimálně stejně vysoko jako standardní Octavia.

  Mapa 

Jídlo: Zajištěno v rámci probíhajícího dětského tábora. Cena za celý pobyt 150kč.

Doprava: Vlaková stanice Soběšín (příp. Kácov) cca. 4km od tábora.

Zájemci se můžou hlásit na webu v sekci srazů a zasláním emailu na info@fan-project.com. Z důvodu zajištění jídla je tak třeba učinit nejpozději do čtvrtka 22.7. Přijet můžete v pátek, ale i v sobotu, záleží na každého možnostech. V plánu je zábava všeho druhu, hry, táborák případně podle zájmu výlet po okolí. :)

V případě jakýkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit v komentářích, nebo mailem. Těšíme se. :)

Kategorie: Akce a cony | Autor: Pomeranc | 14.7.2010 19:28
 

Trailer na Festival fantazie 2010

ilustrační obrázek
Mnozí z vás jistě již dávno vědí, že se na začátku července (1. - 11.7.2010) uskuteční největší setkání fanoušků sci-fi, fantasy, hororu a dalších zajímavostí v Čechách a to přímo ve městě Chotěboř. Stále se ještě můžete hlásit nebo pak na místo rovnou přijet a užít si několik dní nefalšované zábavy s lidmi vaší krevní skupiny. Něco vám může ještě napovědět trailer na akci. Fan Project tam také bude a těší se na vás :).

Stránky akce: zde
Video ve vyšší kvalitě: zdeKategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 15.6.2010 02:15
 

Fan-Project na FF 2010

ilustrační obrázek

Ano, je to tak, letošní Festival Fantazie se nezadržitelně blíží. I tento rok budeme u toho a to ve větší míře, než kdy předtím, protože budeme zařizovat celé dva dny programu v linii Seriesconu. Program začínáme sestavovat právě v těchto dnech a dáváme možnost každému, kdo by si chtěl udělat přednášku, aby tak učinil. :D Pište nám na fanklubový mail, ale piště klidně i nápady, co byste v našem programu rádi viděli a co vás ze seriálové tvorby nejvíc zajímá.

Pokud jste ještě nikdy žádnou přednášku neměli, chtěli byste si něco připravit, ale nevíte jak na to, rádi vám se vším poradíme. ;)

Naše programové dny jsou 3. a 4. července a uzávěrka přihlašování přednášek je 15.5. Do té doby musí být přednášky přihlášeny v amberu a přihlašuje si přednášku každý přednášející sám. Opět platí, pokud nevíte jak na to, ptejte se. ;)

 

Kategorie: Akce a cony | Autor: Pomeranc | 22.4.2010 18:59
 

Pojďte s námi... znovu na Laser Tag!

ilustrační obrázek
Bylo to super, tak proč to nezopakovat, řekli jsme si na poslední poradě. A tak Vás znovu zveme na fanklubovou akci - na Laser Game! Přijďte si 17. dubna ve 13 hodin zahrát a zablbnout na pražský Zličín.

Cena pro jednu osobu je 139 Kč, pokud nás bude dohromady alespoň 12, zaplatíte jen 99 Kč. Členové Fan-Projectu dostanou ještě navíc slevu, stejně jako každý, kdo dorazí v obleku! :-)

Svou účast prosím potvrďte v komentářích na fóru, na Facebooku, členové mohou samozřejmě i ve členské sekci.

Těšíme se na vás :-)

UPDATE: Sraz v 12:45 ve vestibulu metra Zličín, po Laser Tagu bude následovat přesun do Pizzerie Nová Výhlídka


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 30.3.2010 20:32
 

Scon a Pochod Fantazie

ilustrační obrázek
 Další větší con je za námi a doufám za sebe i za vás, že budeme ještě dlouho vzpomínát na úžasné věci jako Sconový galavečer a nedělní Pochod Fantazie.
    V první řadě bych rád poděkoval organizátorům Sconu v čele s Aldym za skvělý víkend a spolupráci s Pochodem. Dále bych rád poděkoval Sopdet, která mi tím skvělým nápadem s Pochodem Fantazie odebrala spoustu volného času a sil. Velké díky patří také Vaškovi za tisk letáčků, dodání bannerů a rad. Také děkuji Xyll, Padmé, Geserovi, Tar-aře a dalším za shánění lidí; Sniperovi, P@trikovi, LazyJohnovi a dalším za focení; Malému Vaderovi za to, že byl tak úžasně roztomilej a čekal na nás ikdyž shledal naši pomalost znepokojující; Stormtrooperům za oběť největší, několikakilometrovou procházku v armoru po dlažebních kostkách; našemu skvělému grafikovi za design cedule, webových bannerů a letáčku Pochodu; Pomimu za vytvoření Fan-Projectového letáčku, když našemu skvělému grafikovi mi už nezbývaly síly; našim přátelům z Conventiconu, kteří přišli podpořit sebe i nás. A v neposlední řadě děkuji všem, kdo přišli, ať v kostýmu či bez něj. Byla to parádní akce a snad budou další ročníky podobně vydařené.
Pro zavzpomínání si můžete přečíst můj (Tillionův) report.
 

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 28.3.2010 15:05
 

Trailer na Scon 2010

ilustrační obrázek
Pokud jste se ještě nerozhodli, zda jet či nejet na Scon, možná vám toto pomůže v rozhodování. Míří tam totiž všichni ;-).
Nejen Stargate, Star Trek či Star Wars. Víkend plný zajímavých přednášek, divadel, her, přátel a dalšího.
Scon se bude konat v Praze 26. - 28. 3. 2010. Více informací na www.scon.cz.

Lepší kvalitu traileru lze stáhnout zde. Případně verze bez titulků a samostatné titulky.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 16.3.2010 05:08
 

Laser Tag - poslední informace

ilustrační obrázek
Jak jistě víte, již tuto sobotu proběhne další fanklubová akce - Laser Tag. Nyní přichází poslední detailní informace.

Sraz bude ve 12:45 u východu ze stanice metra Zličín. Od 13h máme zamluvenou LT arénu na 3 hry (jedna max. pro 12 lidí), tzn cca do 14:30. Pokud by někdo nestíhal sraz, přijďtě rovnou do herny, která se nachází v Metropoli Zličín.
Po hře se přesuneme do blízké pizzerie a pak už následuje jen volná zábava až do rána bílého :-)

Každý člen fanklubu dostane slevu 20 Kč, a každý kdo dorazí na akci v obleku, získá od fanklubu dokonce 50% slevu! Tak suit up, těšíme se na vás.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 5.3.2010 11:06
 

Pochod Fantazie

ilustrační obrázek
Máte kostým a rádi byste se s ním pochlubili? Chcete pomoci fanovské komunitě trochu se zviditelnit? Pak potřebujeme právě vás! Náš fanklub ve spolupráci s Sconem vyhlašuje 1. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na podporu fandomu v České republice.

Stručné informace:

KDY: 28.3.2010 v rámci Sconu. (cca. 11:00)

KDE: PRAHA (oblečení a tašky si budete moci nechat v zamčené třídě v OA Svatoslavova)
Podle počasí bude vybrána jedna z těchto tras:

OA Svatoslavova -MHD > I.P.Pavlova - Václavské nám. - Na Příkopě - Staroměstské náměstí - Národní třída -MHD > OA Svatoslavova

OA Svatoslavova -MHD > I.P.Pavlova - Václavské nám. - Na Příkopě - Nám. Republiky - Staroměstské nám. - Národní třída -MHD > OA SvatoslavovaCO S SEBOU:
  • Nejlépe kostým, ale pokud žádný nemáte, nevadí! Účelu jistě poslouží i tematické tričko, placky či odznáčky.
  • Nepovinně: banner či vlajka akce, conu nebo klubu, který chcete podpořit.
  • Dobrou náladu.
V průvodu je zakázáno požívání alkoholických nápojů a omamných látek. Možnost změny trasy vyhrazena... ale nebojte se, prodlužovat to už nebudem.

Pokud chcete náš pochod podpořit, pozvěte své přátele-fany nebo dejte na své webové stránky některý z našich bannerů...
Pochod Fantazie
<a href="http://fan-project.com/novinka/pochod-fantazie"><img src="http://fan-project.com/pictures/bannery/pochod_fantazie-anim.gif" alt="Pochod Fantazie" style="border: medium none ; width: 468px; height: 60px;" title="Pochod Fantazie" /></a>

Pochod Fantazie
<a href="http://fan-project.com/novinka/pochod-fantazie"><img src="http://fan-project.com/pictures/bannery/pochod_fantazie-neanim.gif" alt="Pochod Fantazie" style="border: medium none ; width: 468px; height: 60px;" title="Pochod Fantazie" /></a>

Facebook Event

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 4.3.2010 13:30
 

Pojďte s námi... na Laser Tag!

ilustrační obrázek
Srdečně zveme všechny fanoušky čehokoli na další fanklubovou akci - Laser Game! Přijďte si zahrát doslova legendární hru, zablbnout a třeba si jen tak zastřelit vedení fanklubu :-)

Akce se uskuteční v sobotu 6. března od 13 hodin v aréně v pražské Metropoli Zličín. Cena pro jednu osobu je 139 Kč, pokud nás bude dohromady alespoň 12, nebo máte ISIC kartu, zaplatíte jen 99 Kč. Členové Fan-Projectu dostanou ještě navíc slevu. A navíc každý, kdo dorazí v obleku, získá speciální bonus! :-)

Vzhledem k tomu, že jedna hra je maximálně pro 12 osob, prosíme všechny, kteří dorazí aby se předem (a nejlépe včas) přihlásili. Členové mohou v členské sekci, ostatní v komentářích na fóru nebo na Facebooku.

Tak suit up! It's gonna be legendary! :-)

Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 2.2.2010 21:19
 

Nahota pro dobrou věc

ilustrační obrázek
Co máte rádi? Cony? Ženy? Dny? Skupinka nadšenců to vše nabízí. Podpořte Festival Fantazie koupí kalendáře obnažených fanynek. Zatím to vypadá, že bude první a poslední. A pokud nemáte zájem o ženy, můžete si ho koupit z lásky k FF či čirého sběratelství. Pokud, na druhou stranu, nemáte rádi FF, stále zbývají dny a ženy, které můžete obdivovat... a tak dále. Své si v tom jistě najde každý.
 

Sledujte nahé ženy...
Tentokrát pro dobrou věc!

 
Více informací se dozvíte na této adrese: http://akty.centauri-prime.net/
A samotná objednávka: http://akty.centauri-prime.net/order.php
 

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 29.11.2009 23:23
 

Přijeďte na Conventicon

ilustrační obrázek

Že nevíte na co že to máte přijet? Conventicon je zbrusu nová akce nabízející esenci starého dobrého conování i vstup do nitra fantazie skrze zážitky a fundované přednášky. V Praze 28.-30. srpna se otevře prostor pro zájmové a fanouškovské skupiny i špičky české fantastiky jištěné přednáškami s přesahem. A třeba to všechno i přežijete.
 

Na co se můžete těšit?

Přednášející známí díky pořadům MaelströMu. Gaming, herna a RPG. Galavečer. Špičky české fantastiky, Anime, Abarin, Aragorn, Duna, DarkAge, Harry Potter, Star Trek a v neposdlední řadě také ShowCon - linie o kultovních seriálech připravovaná SGA-Project Fanklubem.

Kdy? Pátek 28. srpna od 14 hodin až neděle 30. srpna do 15 hodin

Kde? OA Svatoslavova 333, Praha 4 - Nusle

Za kolik? 290 Kč na celé 3 dny pro předem přihlášené, 350 Kč pokud přijdete bez přihlášení. Platí se na místě.

Další informace a přihlášení
hledejte na www.conventicon.cz

Přijeďte strávit poslední prázdninový víkend do Prahy, na Conventicon! Těšíme se na vás. 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 21.8.2009 20:30
 

I ty se staň přednášejícím

ilustrační obrázek
Mnozí z vás si již všimli, že na konci srpna se koná další fanouškovské setkání a SGA-Project by u toho nerad chyběl. Proto jsme se rozhodli pro vás připravit celou linii zabývající se seriály jako Stargate, Farscape, Babylon 5 atd. Chceme ale zároveň dát možnost novým lidem, dřímajícím talentům mezi vámi, aby si připravili přednášku na zajímavé téma a doplnili tak náš program. Pokud byste měli zájem, napište do fóra či na fanklubový mail.

Pamatujte... SGA-P potřebuje právě vás!

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 18.7.2009 18:03
 

Galacticon přichází

ilustrační obrázek

Galacticon byl stvořen lidmi
Osamostatnil se
Vyvinul se
Nyní žije vlastním životem
A má plán dostat Vás na FF!
 


Festival Fantazie se kvapem blíží a s ním i letošní Galacticon. Přednášky, promítání, bojovka, diskuse, to vše vás tam čeká a nemine. Těšíte se? Těšíte? Tak se koukněte na skvělé video od skvělé Tar-ary a těšte se ještě víc!
 


Kvalitnější verze ke stažení(14,6 MB)

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 14.6.2009 17:17
 

Scon se blíží

Zbystřete, milí scifisté! Připravte si své světelné meče, blastery, phasery a P90tky, neboť Scon už je za dveřmi. 27. 3. se OA Svatoslavova na Praze 4 opět naplní fany všeho druhu, kteří si budou chtít užít něco nefiltrované zábavy. Připojte se k nám a přijeďte na třetí ročník tohoto pražského conu.

Přihlašovat se můžete ještě do pátku na webu Sconu, později pak až na místě. V ceně vstupenky je zahrnuto místo na spacák, takže i mimopražští návštěvníci nebudou muset přespávat daleko.


Kvalitnější verze ke stažení(18 MB)

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 18.3.2009 17:30
 

Severočeský sraz dne 21.2.

ilustrační obrázek
Scifista jest zviřátko obývající mnohé končiny. Nejen Prahu a Ostravsko. A proto se na vědomost dává, že dne dvacátého prvního února odpoledne se uskuteční sraz příznivců fantastiky na Mírovém náměstí v Lounech. Dáme si do nosu (možná i něco k jídlu), poklábosíme o nesmrtelnosti chrousta a pomluvíme ostatní uživatele.
Proto neváhejte, a oznamte/potvrďte svou účast zde nebo na fóru.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 10.2.2009 00:00
 

Ostravský sraz

ilustrační obrázek
Milí přátelé,
jak už jsem předem avizoval na fóru, rozhodli jsme se uspořádat fanklubový srázek v Ostravě. Zapište si tedy za uši příští sobotu 31.1.09. V plánu je kino (dle výběru na místě) a posezení s volnou zábavou v restauraci. Přijít může každý. Ti, kteří ve fanklubu nejsou tak budou mít možnost nás poznat, případně se do fanklubu přihlásit. 

Časový rámec je jednoduchý, 14:00 sraz ve Futuru ( u výstupu z garáží).  Přivítáme se, domluvíme na co chceme jít a dáme si ten film. Po něm se přesuneme do blízké restaurace a končit se bude až se nám prostě bude chtít. 

Pokud by někdo potřeboval poradit jak se do Futura dostat, tak napište mě, nebo na fórum.

Přihlašovat se můžete zde.  Podmínkou to ale není.

Těším se vás, Pomeranc.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Pomeranc | 25.1.2009 00:00
 

FFS v plném proudu

ilustrační obrázek
Půlnoc odbila a vlci se procházejí okolo Chotěboře, čekajíc na chutnou krmi. Ano, toto město opět čelí invazi scifistů, fantastů, hráčů, amatérských rockerů, spisovatelů a mnohých dalších. eFeFeSko je v plném proudu, Sokolovna dýchá z plných plic nočním herním životem, KD Junior se postupně zaplňuje lidmi v různém stádiu alkoholového opojení. Prostě úžasná atmosféra jednoho z největších conů u nás.

Ještě stále máte čas! Navštivte FFS ještě než skončí, zažijte to co my, rádi vás zde přivítáme. A pokud se vám přecejen nepodaří před koncem conu dorazit, stále si můžete alespoň zprostředkovaně z reportů (které pravděpodobně můžete čekat koncem příštího týdne) zakusit místní prostředí a pohodu.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 25.10.2008 00:00
 

Přijeďte na poslední FF Speciál

Poslední Festival fantazie Speciál se rychle blíží. Pět dní plných přednášek, filmů a soutěží. Pokud stále váháte nad přihlášením, podívejte se  na krátkou video pozvánku, kterou připravila Tar-ara.

Kvalitnější verze ke stažení (8,2MB)


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 10.9.2008 00:00
 

Výlet do planetária je za námi

ilustrační obrázek

Jubilejní první fanklubová akce je za námi! Bouchněme flašku brivári a pozastavme se nad dnešním dnem (pro hnidopichy: včerejším).

 

Počasí bylo děsivé. Za těžké v takovéto dny považuji i vstávání z postele, natož abych jezdil do planetária. Inu, jednou je to naplánované, tak asi budu muset. Proto mne velice překvapil počet lidí, který jsem spatřil na Vltavské. Čekali jsme tam jen chvíli a poté jsme se vydali do KFC na Strossmayerově náměstí, kde jsme odškrtali přítomné a vybrali poplatky. Vše vyšlo velice pěkně a po chvíli jsme již měli vybrány penízky na program. Nečekali jsme potom ani moc dlouho, odnesli jsme trika a vydali se do planetária. Zanedlouho jsem už v ruce držel hromadný lístek pro sedmnáct lidí... a to nepočítáme Eleiru, která stihla dorazit z mateřské o pár minut později. Celkový počet je tedy osmnáct lidí... což je skvělé vzhledem k první akci a odpornému počasí.

 

Program začal hezky včas, vyšplhali jsme nahoru do velkého sálu a bylo nám promítnuto mnoho hvězdiček i dalšího bordelu. Pořad shledávám poučným, moc se mi líbil. Po jeho skončení jsme se přesunuli do pizzerie Einstein, kde jsme vydrželi až do půl jedenácté. Já osobně jsem se velmi bavil. Topení se v cole, ostravské planetárium, koleje do ztracena, to vše byly hlášky večera. Poté jsme stihli i lehce nakousnout téma dalších srazů.

 

Každopádně všem zúčastněným děkuji za účast a těším se na další akci.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 19.8.2008 00:00
 

Detaily k výletu do planetária

ilustrační obrázek

Jak se jistě většina z vás ví, tak následující sobotu 16.8. proběhne fanklubový výlet do Planetária Praha. Nyní vám přinášíme podrobné informace k této akci.
 

Sraz bude v 15:00 ve vestibulu stanice metra Vltavská, ze kterého se následně přesuneme do KFC na Strossmayerově náměstí. Druhý záchytný bod bude v 16:30 před planetáriem. Prosíme všechny aby, pokud to bude možné, přišli nejpozději v tento čas. Pokud by někdo měl dorazit později, dejte nám prosím vědět v komentářích, nebo mailem.
 

Po hlavním programu, který bude probíhat od 17:00 do 18:00, se pravděpodobně přesuneme do některého z blízkých restauračních zařízení. Bude záležet na dohodě na místě.
 

Pro všechny členy fanklubu přihlášené předem bude platit zvláštní vstupné 40kč. Pro ostatní potom běžné vstupné 60kč. Přihlášení předem tudíž není podmínkou účasti, ale určitě je výhodou. To nejenom pro vás, ale i pro nás, jelikož nám tím usnadníte organizaci. Pokud nejste členem fanklubu, ale víte, že se akce zúčastníte, můžete se přihlásit v komentářích níže.
 

Pokud má někdo k akci jakékoli dotazy, jsme vám k dispozici. Těšíme se na vás.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 10.8.2008 00:00
 

Fanklubová akce na obzoru

ilustrační obrázek

Chvíle na kterou jistě řada z vás čekala je tady. První fanklubová akce je na obzoru a nebude to akce ledajaká. Vezmeme vás rovnou na výlet mezi hvězdy.

16.8.2008 chceme společně vyrazit do pražského Planetária.

Akce je otevřena všem, členové fanklubu budou mít slevu na vstupné.

Předběžný harmonogram akce je následující:

15:00 - Sraz na Vltavské. Zahájení akce, možnost pro předání objednaných triček a placek. Organizační záležitosti. Přesun k planetáriu.

16:30 - Sraz u planetária pro opozdilce. 

17:00 - 18:00 - Program Noční obloha

Po programu přesun do nějakého blízkého restauračního zařízení. Volná zábava.

Podrobnosti k celé akci budou ještě později upřesněny. Případní zájemci se mohou přihlásit v členské sekci, nečlenové pak komentářích pod touto novinkou.

Těšíme se na setkání s co největším počtem členů.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Blanca | 20.7.2008 00:00
 

Zavzpomínejme na Festival fantazie 2008

ilustrační obrázek

Letošní festival skončil již před více než týdnem a dnes na něj můžeme už jen vzpomínat. Hned po jeho skončení se začali objevovat reporty z těchto svátků všech SF&F fanoušků.


Přímo pro SGA-Project Fanklub sepsala své zážitky Eleira. Na titulní stránce SGA-Projectu jste si také již před pár dny měli možnost přečíst report od Klenotky.


Co se týče fotek, tak na našem fóru naleznete spoustu odkazů od různých autorů. Do webové galerie by se měl dostat jen výběr toho nejlepšího. Stejně tak kolegové od SGC pořádají sbírku fotek do své galerie.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 17.7.2008 00:00
 

SGAP Fanklub v Chotěboři

ilustrační obrázek

Po složité, dlouhé a strastiplné cestě autem dorazilo vedení fanklubu do centra všeho dění, legendární Chotěboře, kde se koná nejvetší con ve střední Evropě, Festival Fantazie. Účastní se ho přes 2000 fanoušků všech fantastických odvětví (Horror, Anime, Sci-Fi, Fantasy a dalších) z Čech, Slovenska a Polska.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Ashrak | 28.6.2008 00:00
 

Festival fantazie již za týden

ilustrační obrázek

Jak jistě většina z vás ví, za sedm dní začíná největší setkání fanů a faní v České republice, Festival fantazie. Těm, kteří o něm ještě neslyšeli bych rád doporučil účast, byť třeba jen na den či dva. Je to vskutku nezapomenutelná akce. Užijte si setkání s lidmi se stejnými zájmy, zajímavé přednášky, hry, filmy atd. Pro více informací navštivte webové stránky FF.

 

Na festivalu bude také přednášet několik našich členů. Mezi nimi jsou například Klenotka, Tar-ara, Blackthunder, Ashrak, Saphira a já. Mimo jiné se ale na FF představí samotný Fanklub SGAP. Rád bych vás tímto pozval 2.7. od 17.00 do KD Junior na naší přednášku/debatu. Klenotka, Ashrak a já budeme připraveni odpovídat  na téměř jakékoliv dotazy.

Fanoušky sportu jistě potěší, že SGAP se zúčastní i fotbalového turnaje. Prijďte nám fandit, budeme to potřebovat.
 

Pokud byste měli nějaké zvláštní dotazy na delší povídání či se chcete zeptat soukromě, nebojte se obrátit na kohokoliv z naší správní rady (Ashrak, Klenotka, Shial, Džejn, Quinix, Pomeranč, Tar-ara and Tillion) či naší pokladnice (Blanca).

Dobrá rada na závěr: Spíše se ptejte mě nebo Ashraka; Klenotka bývá chvílemi nevrlá a vaše bezpečí bychom nemohli garantovat.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 20.6.2008 00:00
 

Přihlášení

Doporučujeme

Trička ze seríálů Chuck BSG.cz - Battlestar Galactica SciFi-Guide.net Festival fantazie 2010 Human Target Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Justified