Přejít na obsah

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Navigace

Novinky

FFS v plném proudu

ilustrační obrázek
Půlnoc odbila a vlci se procházejí okolo Chotěboře, čekajíc na chutnou krmi. Ano, toto město opět čelí invazi scifistů, fantastů, hráčů, amatérských rockerů, spisovatelů a mnohých dalších. eFeFeSko je v plném proudu, Sokolovna dýchá z plných plic nočním herním životem, KD Junior se postupně zaplňuje lidmi v různém stádiu alkoholového opojení. Prostě úžasná atmosféra jednoho z největších conů u nás.

Ještě stále máte čas! Navštivte FFS ještě než skončí, zažijte to co my, rádi vás zde přivítáme. A pokud se vám přecejen nepodaří před koncem conu dorazit, stále si můžete alespoň zprostředkovaně z reportů (které pravděpodobně můžete čekat koncem příštího týdne) zakusit místní prostředí a pohodu.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 25.10.2008 00:00
 

Nové placky a další várka triček

ilustrační obrázek

Krátce po nadílce z Londýna vám představujeme i nový přírůstek do fanklubové produkce. Tím je malá placka o průměru 38 mm. Potkat se s ní budete moct na FF Speciálu na konci října, objednat si ji můžete již nyní . Jeden kousek vás vyjde na 20 Kč.
 

Zároveň otevíráme objednávky v pořadí už třetí várky fanklubových triček. Tradičně ve třech barvách (černá/olivová/tmavě modrá), provedení pánské/dámské a všech možných velikostech. Cena je také tradičních 199 Kč.
 

Stále si také můžete objednat velkou 56mm placku. Ty už jsou vyrobené a odesíláme je vzápětí po obdržení platby.

Na závěr dodám, že pokud máte tip, co v naší nabídce chybí, neváhejte se o něj podělit.


Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 20.9.2008 00:00
 

Suvenýry z Londýna jsou tu!

ilustrační obrázek

Dlouho a toužebně očekávaný den nastal a vám, milí členové SGA-P Fanklubu se poprvé v historii otevírá možnost zakoupit si zahraniční suvenýry, aniž byste se pro ně museli vypravovat za hranice naší vlasti, či si je objednávat z některého internetového obchodu. Máme tu pro vás nabídku zboží dovezeného z Londýna, tentokrát je trochu více zaměřena na Dr. Who univerzum. Pokud se vám zrovna netrefí do vkusu, nezoufejte a napište nám svou představu ideálního suvenýru do Studny přání a v příští várce už vaše vysněná hračka může být ;-)

 

 

Jako první si vám dovoluji nabídnout praktickou věc, která vás pobaví - Dr. Who formičky na led. Ve vaší limonádě může odteď plavat Dalek, hlava Cybermana, K9 nebo rovnou celá Tardis :-) Cena tohoto suvenýru je 170 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Druhým suvenýrem v dnešní nabídce je mluvící propiska s motivem Cyberman, za pouhých 25 Kč

 

 

 

Další dva suvenýry jsou mimo Dr. Who univerzum. Nabízíme sady odznáčků Iron Man a Dark Knight. Každá sada obsahuje čtyři odznáčky o průměru 38mm. Cena jedné sady je 120 Kč.

 

A konečně, poprvé na český trh uvádíme pravděpodobně nejvíce žádaný suvenýr posledních tří let. Doctor's Sonic Screwdriver (a psychic paper):

Pokud si říkáte fanoušci, tak tohle určitě musíte mít :-) Cena této nezbytnosti je pouhých 280 Kč.

 

Pokud vás některý z předmětů zaujal, neváhejte a co nejdříve si jej objednejte ZDE. Počty suvenýrů jsou omezené, takže pokud nezareagujete hned, je možné, že už na vás nezbydou.

Doufáme, že se nám co nejdříve podaří pro vás přivézt nějaké další suvenýry, třeba i ve větším množství. Moc by nám ovšem pomohlo, kdybyste se s námi podělili o své nápady a přání. Můžete tak učinit na fóru v sekci Studna přání


Kategorie: Merchandising | Autor: Blanca | 15.9.2008 00:00
 

Přijeďte na poslední FF Speciál

Poslední Festival fantazie Speciál se rychle blíží. Pět dní plných přednášek, filmů a soutěží. Pokud stále váháte nad přihlášením, podívejte se  na krátkou video pozvánku, kterou připravila Tar-ara.

Kvalitnější verze ke stažení (8,2MB)


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 10.9.2008 00:00
 

Výlet do planetária je za námi

ilustrační obrázek

Jubilejní první fanklubová akce je za námi! Bouchněme flašku brivári a pozastavme se nad dnešním dnem (pro hnidopichy: včerejším).

 

Počasí bylo děsivé. Za těžké v takovéto dny považuji i vstávání z postele, natož abych jezdil do planetária. Inu, jednou je to naplánované, tak asi budu muset. Proto mne velice překvapil počet lidí, který jsem spatřil na Vltavské. Čekali jsme tam jen chvíli a poté jsme se vydali do KFC na Strossmayerově náměstí, kde jsme odškrtali přítomné a vybrali poplatky. Vše vyšlo velice pěkně a po chvíli jsme již měli vybrány penízky na program. Nečekali jsme potom ani moc dlouho, odnesli jsme trika a vydali se do planetária. Zanedlouho jsem už v ruce držel hromadný lístek pro sedmnáct lidí... a to nepočítáme Eleiru, která stihla dorazit z mateřské o pár minut později. Celkový počet je tedy osmnáct lidí... což je skvělé vzhledem k první akci a odpornému počasí.

 

Program začal hezky včas, vyšplhali jsme nahoru do velkého sálu a bylo nám promítnuto mnoho hvězdiček i dalšího bordelu. Pořad shledávám poučným, moc se mi líbil. Po jeho skončení jsme se přesunuli do pizzerie Einstein, kde jsme vydrželi až do půl jedenácté. Já osobně jsem se velmi bavil. Topení se v cole, ostravské planetárium, koleje do ztracena, to vše byly hlášky večera. Poté jsme stihli i lehce nakousnout téma dalších srazů.

 

Každopádně všem zúčastněným děkuji za účast a těším se na další akci.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 19.8.2008 00:00
 

Detaily k výletu do planetária

ilustrační obrázek

Jak se jistě většina z vás ví, tak následující sobotu 16.8. proběhne fanklubový výlet do Planetária Praha. Nyní vám přinášíme podrobné informace k této akci.
 

Sraz bude v 15:00 ve vestibulu stanice metra Vltavská, ze kterého se následně přesuneme do KFC na Strossmayerově náměstí. Druhý záchytný bod bude v 16:30 před planetáriem. Prosíme všechny aby, pokud to bude možné, přišli nejpozději v tento čas. Pokud by někdo měl dorazit později, dejte nám prosím vědět v komentářích, nebo mailem.
 

Po hlavním programu, který bude probíhat od 17:00 do 18:00, se pravděpodobně přesuneme do některého z blízkých restauračních zařízení. Bude záležet na dohodě na místě.
 

Pro všechny členy fanklubu přihlášené předem bude platit zvláštní vstupné 40kč. Pro ostatní potom běžné vstupné 60kč. Přihlášení předem tudíž není podmínkou účasti, ale určitě je výhodou. To nejenom pro vás, ale i pro nás, jelikož nám tím usnadníte organizaci. Pokud nejste členem fanklubu, ale víte, že se akce zúčastníte, můžete se přihlásit v komentářích níže.
 

Pokud má někdo k akci jakékoli dotazy, jsme vám k dispozici. Těšíme se na vás.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 10.8.2008 00:00
 

Fanklubová akce na obzoru

ilustrační obrázek

Chvíle na kterou jistě řada z vás čekala je tady. První fanklubová akce je na obzoru a nebude to akce ledajaká. Vezmeme vás rovnou na výlet mezi hvězdy.

16.8.2008 chceme společně vyrazit do pražského Planetária.

Akce je otevřena všem, členové fanklubu budou mít slevu na vstupné.

Předběžný harmonogram akce je následující:

15:00 - Sraz na Vltavské. Zahájení akce, možnost pro předání objednaných triček a placek. Organizační záležitosti. Přesun k planetáriu.

16:30 - Sraz u planetária pro opozdilce. 

17:00 - 18:00 - Program Noční obloha

Po programu přesun do nějakého blízkého restauračního zařízení. Volná zábava.

Podrobnosti k celé akci budou ještě později upřesněny. Případní zájemci se mohou přihlásit v členské sekci, nečlenové pak komentářích pod touto novinkou.

Těšíme se na setkání s co největším počtem členů.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Blanca | 20.7.2008 00:00
 

Zavzpomínejme na Festival fantazie 2008

ilustrační obrázek

Letošní festival skončil již před více než týdnem a dnes na něj můžeme už jen vzpomínat. Hned po jeho skončení se začali objevovat reporty z těchto svátků všech SF&F fanoušků.


Přímo pro SGA-Project Fanklub sepsala své zážitky Eleira. Na titulní stránce SGA-Projectu jste si také již před pár dny měli možnost přečíst report od Klenotky.


Co se týče fotek, tak na našem fóru naleznete spoustu odkazů od různých autorů. Do webové galerie by se měl dostat jen výběr toho nejlepšího. Stejně tak kolegové od SGC pořádají sbírku fotek do své galerie.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 17.7.2008 00:00
 

Přihlášení

Doporučujeme

Justified Festival fantazie 2010 Doctor Who CZ Eureka | Heuréka - město divů Trička ze seríálů Fringe.sff.cz Chuck Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe