Přejít na obsah

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Navigace

Novinky

Výsledky návrhové soutěže

Minulou sobotu skončila návrhová soutěž a na řadě je nyní vyhlášení vítěze. Přišlo celkem 7 návrhů od 2 autorů, a všechny jsou samozřejmě pěkné :-) Vyhrát ale může jen jeden a proto se správní rada celý týden usilovně radila a vybrala vítězný návrh.

Vítězem se tedy stává:
Anijsha Valdera
a její návrh placky
Babylon 5

Gratulujeme a děkujeme všem za účast.

Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 1.3.2009 21:50
 

Severočeský sraz dne 21.2.

ilustrační obrázek
Scifista jest zviřátko obývající mnohé končiny. Nejen Prahu a Ostravsko. A proto se na vědomost dává, že dne dvacátého prvního února odpoledne se uskuteční sraz příznivců fantastiky na Mírovém náměstí v Lounech. Dáme si do nosu (možná i něco k jídlu), poklábosíme o nesmrtelnosti chrousta a pomluvíme ostatní uživatele.
Proto neváhejte, a oznamte/potvrďte svou účast zde nebo na fóru.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 10.2.2009 00:00
 

Ostravský sraz

ilustrační obrázek
Milí přátelé,
jak už jsem předem avizoval na fóru, rozhodli jsme se uspořádat fanklubový srázek v Ostravě. Zapište si tedy za uši příští sobotu 31.1.09. V plánu je kino (dle výběru na místě) a posezení s volnou zábavou v restauraci. Přijít může každý. Ti, kteří ve fanklubu nejsou tak budou mít možnost nás poznat, případně se do fanklubu přihlásit. 

Časový rámec je jednoduchý, 14:00 sraz ve Futuru ( u výstupu z garáží).  Přivítáme se, domluvíme na co chceme jít a dáme si ten film. Po něm se přesuneme do blízké restaurace a končit se bude až se nám prostě bude chtít. 

Pokud by někdo potřeboval poradit jak se do Futura dostat, tak napište mě, nebo na fórum.

Přihlašovat se můžete zde.  Podmínkou to ale není.

Těším se vás, Pomeranc.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Pomeranc | 25.1.2009 00:00
 

Návrhová soutěž

ilustrační obrázek
Pozor, pozor!
Na vědomost se dává, že SGA-Project Fanklub vyhlašuje kreativní soutěž o zajímavé ceny. Stačí jen vymyslet návrh placky, kterou bychom mohli použít a nechat vyrobit a poslat nám ho. My se poradíme, uvidíme, třeba je i vyrobíme.

Více se dozvíte zde.

Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 22.1.2009 00:00
 

Battlestar novinky

ilustrační obrázek
Milí členové, náhodní kolemjdoucí,
protože jsme fanklub, který není orientován pouze jedním směrem, ale na více seriálů, rozhodli jsme se, že pro vás připravíme takového malého rádce a průvodce seriály, které jsou něčím aktuální, a které byste si neměli nechat ujít. V našem prvním dílu se podíváme na Battlestar Galacticu. Ta si teď v Americe kroutí přestávku, než se 16. ledna rozeběhne druhá polovina čtvrté série, která celý seriál zakončí. V českých luzích a hájích je momentálně taky klid, na Nova Cinema v říjnu skončila dabovaná třetí řada a kdy či jestli se můžeme těšit v mateřském jazyce i na řadu čtvrtou zatím definitivně rozhodnuto nebylo. Víme pouze, že Nova plánuje nákup čtvrté řady. Galactica se ale pravděpodobně na naše obrazovky vrátí alespoň v repríze, takže kdo premiérové vysílání nestihl, nebo neměl doma Novu Cinema (která je nyní dostupná mnohem většímu počtu diváků skrze DVB-T) nemusí házet raider do žita.

Pokud hledáte jakékoli podrobnosti o seriálu, tak doporučujeme podívat se na bsg.cz, nejobsáhlejší českou stránku, nebo oficiální web.

Pokud si o BSG chcete jen popovídat, využijte sekci na našem fóru.

Nakonec pro vás máme malé překvapení, speciální wallpaper fanklubu s BSG tématikou a ikonky do fór. Snad se vám budou líbit. 

Každopádně nezapomeňte. Již tento víkend!

Kategorie: Seriálové tipy | Autor: Pomeranc | 13.1.2009 00:00
 

Mezinárodní rok astronomie

ilustrační obrázek
Mezinárodní rok astronomie začne svět slavit 15. ledna, kdy se uskuteční oficiální zahájení v Paříži. Do oslav se zapojí přibližně 140 zemí z celého světa. Česká republika, jež bude příštích šest měsíců předsedat Evropské unii, však uskuteční oslavy již 7. ledna a to symbolicky na Staroměstském náměstí v Praze. Jedním z důvodů, proč je rok 2009 vyhlášen jako rok astronomie, je letošní 400. výročí prvního pozorování oblohy dalekohledem, které v roce 1609 provedl Galileo Galilei. Česká republika si letos také připomíná 400. výročí vydání publikace Astronomia Nova, v níž Johannes Kepler při svém pobytu v Praze nastínil nebeské zákony.

Program na Staroměstském náměstí bude velmi bohatý. Od rána bude na místě také astronomický stan pro veřejnost, kde pokud bude jasno, budou mít lidé možnost dalekohledem pozorovat Slunce. Kromě dalekohledů a vystavených fotografií budou "po ruce" i odborníci, kteří zájemcům sdělí vše, co je bude zajímat. V rámci oslav bude na piazzetě u Národního divadla k vidění také putovní venkovní výstava s názvem Vesmír - dobrodružství objevů.

Po celý rok budou probíhat výstavy, soutěže a akce s astronomickou tematikou. Z těch důležitějších můžeme jmenovat otevření Keplerova muzea v Praze nebo fotografickou soutěž "Sviťme si na cestu… ne na hvězdy".

Kategorie: Zajímavosti | Autor: Sopdet | 6.1.2009 00:00
 

Suvenýry na vrcholu Babylonské věže

ilustrační obrázek
Vážení přátelé, kolegové a spolučlenové,
s mou 1812 právě pracujeme na suvenýrech, ale setkáváme se s mnohými problémy. Hlavním problémem je příliš mnoho nezaplacených objednávek. Proto bych rád požádal a upozornil všechny, kteří si něco objednali, aby to urychleně zaplatili. Zdůrazňuji ještě, že přijímáme platby na konto a NEposíláme na dobírku. Zároveň bych rád požádal o trpělivost všechny, kdo si objednali trika ve třetí várce. Stále bohužel není dost objednávek, aby se tato várka mohla dát vyrobit.
A nakonec bych rád upozornil na otevření objednávek placek s motivy BSG ve dvou verzích, Baltar a Six.
BSG placka Baltar 38mmBSG Placka Six 38mm

Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 11.12.2008 00:00
 

Kalendáře na rok 2009

ilustrační obrázek
Podle obílených stromů, střech, chodníků a neustálé tmy jste si jistě všimli, že naši zeměpisnou šířku opět navštívila "ladovská zima". A to kromě toho, že venku je kosa, města se rozsvěcejí nesmyslnými vánočními ozdobami a plní se stromy a stánky také znamená, že se zanedlouho budeme muset učit psát nový letopočet. V kalendářích na stěnách nám zbývá už jen poslední list a tak je na čase zamyslet se nad tím, kteří z našich oblíbených hrdinů by na nás měli hledět celý příští rok.
Ať už si přejete, aby váš pokoj zdobil uklízecí robotek Wall-E a jeho společnice Eve, část Torchwoodské centrály, TARDIS se svojí posádkou, některý z Hrdinů, Temný rytíř a jeho protivník ve fialovém obleku, SG-1 nebo ztracená Atlantida se svými objeviteli, v naší nabídce najdete pomocníka, který vás bude provázet celým rokem s devítkou na konci.

Pokud by zrovna ten váš vyvolený hrdina v naší nabídce náhodou chyběl, napište nám a my se pokusíme s tím něco udělat.

Kategorie: Merchandising | Autor: Blanca | 25.11.2008 00:00
 

Přihlášení

Doporučujeme

Trička ze seríálů SciFi-Guide.net Human Target Chuck Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Justified Fringe.sff.cz Stargate.sk