Přejít na obsah

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Navigace

Novinky

Zlaté pero Jessicy Fletcherové

ilustrační obrázek
Milí seriáloví fanové všeho druhu,
taky občas kroutíte hlavami nad prací scénáristů, páchajících váš oblíbený seriál? Říkáte si, že byste zvládli napsat mnohem lepší příběh? Nebo už snad máte doma plný šuplík nových dobrodružství a nevíte, co s nimi? Máme pro vás řešení, pošlete je nám. Fan-project vyhlašuje první ročník literární soutěže „Zlaté pero Jessicy Fletcherové“.
Přijímáme všechny povídky, které budou splňovat níže uvedená pravidla. Přijaté příspěvky následně zhodnotí porota složená ze znalců seriálů a mateřského jazyka (gramatika je základ a chyby automaticky sníží hodnocení). Autoři nejlepších tří povídek budou odměněni hodnotnými cenami.
Proto neváhejte a dokažte, že jste lepší, než někteří scénáristé.
Těšíme se na vaše povídky.

Pravidla soutěže

Kategorie: Oficiálně | Autor: Eleira | 30.3.2010 12:55
 

Scon a Pochod Fantazie

ilustrační obrázek
 Další větší con je za námi a doufám za sebe i za vás, že budeme ještě dlouho vzpomínát na úžasné věci jako Sconový galavečer a nedělní Pochod Fantazie.
    V první řadě bych rád poděkoval organizátorům Sconu v čele s Aldym za skvělý víkend a spolupráci s Pochodem. Dále bych rád poděkoval Sopdet, která mi tím skvělým nápadem s Pochodem Fantazie odebrala spoustu volného času a sil. Velké díky patří také Vaškovi za tisk letáčků, dodání bannerů a rad. Také děkuji Xyll, Padmé, Geserovi, Tar-aře a dalším za shánění lidí; Sniperovi, P@trikovi, LazyJohnovi a dalším za focení; Malému Vaderovi za to, že byl tak úžasně roztomilej a čekal na nás ikdyž shledal naši pomalost znepokojující; Stormtrooperům za oběť největší, několikakilometrovou procházku v armoru po dlažebních kostkách; našemu skvělému grafikovi za design cedule, webových bannerů a letáčku Pochodu; Pomimu za vytvoření Fan-Projectového letáčku, když našemu skvělému grafikovi mi už nezbývaly síly; našim přátelům z Conventiconu, kteří přišli podpořit sebe i nás. A v neposlední řadě děkuji všem, kdo přišli, ať v kostýmu či bez něj. Byla to parádní akce a snad budou další ročníky podobně vydařené.
Pro zavzpomínání si můžete přečíst můj (Tillionův) report.
 

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 28.3.2010 15:05
 

Trailer na Scon 2010

ilustrační obrázek
Pokud jste se ještě nerozhodli, zda jet či nejet na Scon, možná vám toto pomůže v rozhodování. Míří tam totiž všichni ;-).
Nejen Stargate, Star Trek či Star Wars. Víkend plný zajímavých přednášek, divadel, her, přátel a dalšího.
Scon se bude konat v Praze 26. - 28. 3. 2010. Více informací na www.scon.cz.

Lepší kvalitu traileru lze stáhnout zde. Případně verze bez titulků a samostatné titulky.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 16.3.2010 05:08
 

Trička Fan-Projectu jsou tu

ilustrační obrázek
Do fanklubové nabídky se opět vrací klubová trička. Nová várka již samozřejmě nese motivy nového názvu, šíře výběru se ale nijak nezmenšila. Pánské provedení si můžete vybrat ve velikostech S-XXXL a barvě černé, olivově zelené a tmavě modré, dámské pak ve velikostech S-XL a černé nebo tmavě modré barvě. Nejběžnější velikost triček budeme mít tentokrát již skladem při prodeji na conech, nicméně jistotu získáte samozřejmě jen včasnou objednávkou (a platbou) předem. Cena zůstává stejná - 199 Kč.

Kategorie: Merchandising | Autor: Quinix | 9.3.2010 21:17
 

Laser Tag - poslední informace

ilustrační obrázek
Jak jistě víte, již tuto sobotu proběhne další fanklubová akce - Laser Tag. Nyní přichází poslední detailní informace.

Sraz bude ve 12:45 u východu ze stanice metra Zličín. Od 13h máme zamluvenou LT arénu na 3 hry (jedna max. pro 12 lidí), tzn cca do 14:30. Pokud by někdo nestíhal sraz, přijďtě rovnou do herny, která se nachází v Metropoli Zličín.
Po hře se přesuneme do blízké pizzerie a pak už následuje jen volná zábava až do rána bílého :-)

Každý člen fanklubu dostane slevu 20 Kč, a každý kdo dorazí na akci v obleku, získá od fanklubu dokonce 50% slevu! Tak suit up, těšíme se na vás.

Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 5.3.2010 11:06
 

Pochod Fantazie

ilustrační obrázek
Máte kostým a rádi byste se s ním pochlubili? Chcete pomoci fanovské komunitě trochu se zviditelnit? Pak potřebujeme právě vás! Náš fanklub ve spolupráci s Sconem vyhlašuje 1. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na podporu fandomu v České republice.

Stručné informace:

KDY: 28.3.2010 v rámci Sconu. (cca. 11:00)

KDE: PRAHA (oblečení a tašky si budete moci nechat v zamčené třídě v OA Svatoslavova)
Podle počasí bude vybrána jedna z těchto tras:

OA Svatoslavova -MHD > I.P.Pavlova - Václavské nám. - Na Příkopě - Staroměstské náměstí - Národní třída -MHD > OA Svatoslavova

OA Svatoslavova -MHD > I.P.Pavlova - Václavské nám. - Na Příkopě - Nám. Republiky - Staroměstské nám. - Národní třída -MHD > OA SvatoslavovaCO S SEBOU:
  • Nejlépe kostým, ale pokud žádný nemáte, nevadí! Účelu jistě poslouží i tematické tričko, placky či odznáčky.
  • Nepovinně: banner či vlajka akce, conu nebo klubu, který chcete podpořit.
  • Dobrou náladu.
V průvodu je zakázáno požívání alkoholických nápojů a omamných látek. Možnost změny trasy vyhrazena... ale nebojte se, prodlužovat to už nebudem.

Pokud chcete náš pochod podpořit, pozvěte své přátele-fany nebo dejte na své webové stránky některý z našich bannerů...
Pochod Fantazie
<a href="http://fan-project.com/novinka/pochod-fantazie"><img src="http://fan-project.com/pictures/bannery/pochod_fantazie-anim.gif" alt="Pochod Fantazie" style="border: medium none ; width: 468px; height: 60px;" title="Pochod Fantazie" /></a>

Pochod Fantazie
<a href="http://fan-project.com/novinka/pochod-fantazie"><img src="http://fan-project.com/pictures/bannery/pochod_fantazie-neanim.gif" alt="Pochod Fantazie" style="border: medium none ; width: 468px; height: 60px;" title="Pochod Fantazie" /></a>

Facebook Event

Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 4.3.2010 13:30
 

Scrubs

ilustrační obrázek

V roce 2001 na NBC odstartoval sitcom Billa Lawrence (Spin City, Cougar Town), který se stal kultovní záležitostí. V současnosti běží devátá série. A oč vlastně jde?

Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart. Je hodně nezkušený, takže se musí spolehnout na podporu ostatních. Seriál vypráví osudy mnoha postav z nemocnice, ať už vrchní sestry, JDho kamaráda ze studií Turka, anebo ne zrovna obyčejného údržbáře.Často sledujeme dění uvnitř (nejen) JDho hlavy, a mnohé představy jsou dovedené do naprostého extrému.

Seriál stojí převážně na postavách a jejich interakci, která je excelentní. Dvojka zženštilý JD a frajerský Turk  zaujala celou Ameriku. Dále nerudný doktor Perry Cox, který JDho častuje dívčími jmény, a nadává na Hugha Jackmana je zdrojem neuvěřitelně vynalézavých urážek a slovních hříček. Pomyslnou třešničkou na dortu je postava šíleného Údržbáře, který JDmu dělá ze života peklo. A to je jen zlomek z myriády barvitých charakterů, které tu najdeme.

Pokud hledáte zaručenou zábavu, Scrubs vám jí poskytnou.


Kategorie: Seriálové tipy | Autor: Geser | 10.2.2010 17:08
 

Pojďte s námi... na Laser Tag!

ilustrační obrázek
Srdečně zveme všechny fanoušky čehokoli na další fanklubovou akci - Laser Game! Přijďte si zahrát doslova legendární hru, zablbnout a třeba si jen tak zastřelit vedení fanklubu :-)

Akce se uskuteční v sobotu 6. března od 13 hodin v aréně v pražské Metropoli Zličín. Cena pro jednu osobu je 139 Kč, pokud nás bude dohromady alespoň 12, nebo máte ISIC kartu, zaplatíte jen 99 Kč. Členové Fan-Projectu dostanou ještě navíc slevu. A navíc každý, kdo dorazí v obleku, získá speciální bonus! :-)

Vzhledem k tomu, že jedna hra je maximálně pro 12 osob, prosíme všechny, kteří dorazí aby se předem (a nejlépe včas) přihlásili. Členové mohou v členské sekci, ostatní v komentářích na fóru nebo na Facebooku.

Tak suit up! It's gonna be legendary! :-)

Kategorie: Akce a cony | Autor: Quinix | 2.2.2010 21:19
 

Přihlášení

Doporučujeme

Human Target BSG.cz - Battlestar Galactica Justified Stargate.sk Festival fantazie 2010 Doctor Who CZ How I Met Your Mother SciFi-Guide.net