Přejít na obsah

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Navigace

Novinky

Velikonoční paintball

ilustrační obrázek

Přátelé a spolučlenové,

jak jste si jistě všimli, náš klub prochází (zatím pomalu) jistými změnami. Zrušili jsme placení příspěvků a přehodnocujeme naše budoucí činnosti. Některé zcela zaniknou, některé se pozmění a některé posílíme či přidáme… jedna však jistě zůstane – organizace akcí. Proto jsme pro Vás vymysleli:

 

 

Paintballové Velikonoce aneb zmalujme se jako kraslice!

Kdy? Pátek 22. 4. 2011 od 20:00
Kde? Prag Paintball Arena, Václavské nám. 13/15, Praha
Za kolik? 200 Kč (120 minut hry, 100 kuliček, kompletní vybavení – zbraň, maska, rukavice, kombinéza, vesta)

 

Hra je určena pro 6–14 hráčů, takže neváhejte a přihlašte se na FB či na fóru.

 

Po hře se s ohledem na únavu účastníků můžeme přesunout do co nejbližšího cenově přijatelného stravovacího zařízení na trochu odpočinku u jednoho či dvou orosených.

 

Buďte s námi cool jako Abed z úžasného seriálu Community! Můžete i něco vyhrát.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 13.4.2011 20:50
 

Pochod Fantazie podruhé

Pochod Fantazie

 

Za necelých sedm dní se rok s rokem sejde a fanové už podruhé vyrazí do ulic.

Náš fanklub ve spolupráci se STARconem vyhlašuje již 2. ročník Pochodu Fantazie, akce zaměřené na zviditelnění a podporu fandomu v České republice.

Stručné informace:

KDY: 27.3.2011 v rámci STARconu. (11:15)

KDE: PRAHA (oblečení a tašky si budete moci nechat v zamčené třídě v OA Svatoslavova)
Sraz před vstupem na STARcon v 11:15. Trasa bude tento rok následující:

OA Svatoslavova – I.P.Pavlova – Václavské nám. – Na Příkopě – Náměstí Republiky - Na Příkopě – Národní třída

CO S SEBOU:
Nejlépe kostým, ale pokud žádný nemáte, nevadí! Účelu jistě poslouží i tematické tričko, placky či odznáčky.
Nepovinně: banner či vlajka akce, conu nebo klubu, který chcete podpořit.
Dobrou náladu.
V průvodu je zakázáno požívání alkoholických nápojů a omamných látek. Možnost změny trasy vyhrazena… ale nebojte se, prodlužovat to už nebudem.

 

FB událost


Pokud chcete náš pochod podpořit, pozvěte své přátele-fany nebo dejte na své webové stránky náš banner…

<a href=„http://fan-project.com/no­vinka/pochod-fantazie-podruhe“><img src=„http://fan-project.com/da­ta/images/2011ban­ner_neanim2.png“ alt=„Pochod Fantazie 2“ style=„border: medium none ; width: 468px; height: 60px;“ title=„Pochod Fantazie“ /></a>
 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 20.3.2011 16:54
 

Trailer na STARcon 2011

ilustrační obrázek

Akce dříve známá jako Scon se nyní vrací jako STARcon. Jeho program zahrnuje přednášky, soutěže, diskuse, divadla, hry a v neposlední řadě známé i potencionální přátele se stejnými zájmy. Con nejen o Star Treku, Star Wars či Stargate. Sci-fi, fantasy, věda a mnohé další. Již 25. – 27.3.2011 v Praze.
V rámci conu proběhne také již druhý Pochod Fantazie – pochod fanoušků Prahou v kostýmech i bez nich (v civilu ;-)).

Více informací na webu akce: http://www.star-con.cz/

Kvalitnější verzi traileru naleznete zde:

http://tar-ara.sg1.cz/…_Tar-ara.wmv

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tar-ara Istandil | 28.2.2011 17:48
 

Něco končí, něco začíná

ilustrační obrázek

Vážení členové fanklubu, milí návštěvníci,

možná jste se už všimli, že fanklub se posledních pár měsíců nachází v podivném stavu, který by se dal bez nadsázky nazvat klinickou smrtí. Bohužel, činnost fanklub za tři roky existence nenaplnila očekávání naše, ani pravděpodobně většiny členů. Jak v současném vedení tak de facto i v celé fanouškovské obci je cítit úpadek motivace i zájmu fanklub dále udržovat a rozvíjet.

 

Co s tím?

Z těchto důvodů jsme se rozhodli uvolnit pevnou strukturu organizovaného fanklubu do volnějšího spolku. Prvním krokem k této akci je, počínaje dnešním dnem, zrušení členských příspěvků a rozdělení registrovaný/člen.

 

Co bude dál? Co se stane s členskými výhodami?

  • Vlastní výroba fanklubových předmětů bude zrušena a zbylý merchandising se doprodá na následujících akcích. Zahraniční objednávky se v současné formě již také neuskuteční. V obou těchto případech je možné, že se objeví nějaké nabídky v modelu „fanoušci sobě“ nicméně Fan-Project zde může zastávat pouze propagační úlohu.
  • Pomoc s účastí na zahraničním conu – tato akce se nikdy neuskutečnila a zřejmě ani neuskuteční
  • Vlastní web pod doménou fan-project.com – Tato možnost zůstane určitě zachována pro nové seriálové weby, kde koneckonců nebyla podmínka členství ani teď. Osobní web v současnosti nikdo neprovozuje.
  • Různé výhody na akcích klubu – viz dále.

Činnost nového spolku se  zúží na pořádání srazů a podobných akcí a linií na conech. Zůstatek na fanklubovém účtu a další výtěžek z doprodeje merchandisingu bude použit na podporu budoucích akcí, ceny do soutěží a případně věnován na dobročinné účely.

 

Budoucí vedení fanklubu je ještě otázkou k diskuzi. Na vedení se může podílet širší a otevřenější skupina než doposud, zda-li bude volená nebo ne, a jakou formou, je otevřenou otázkou. Současný model je ale po rozvolnění fanklubu pravděpodobně nerealizovatelný.

Stejně tak podoba webu je zatím otevřenou otázkou. Úplně zrušit (a ztratit tak „domov“ značky Fan-Project) ho samozřejmě nechceme, ale současná podoba založená na vydávání novinek již zřejmě nebude příliš atraktivní. Veškeré návrhy k tomuto, ale i k jiným tématům jsou velmi vítány.


Kategorie: Oficiálně | Autor: Quinix | 14.2.2011 21:49
 

PF 2011

Fan-Project přeje všem krásné prožití Silvestra a ať oslavíte ten Nový rok co nejlépe. Žijte dlouho a… jak si přejete :-).

 

 


Kategorie: Oficiálně | Autor: Tar-ara Istandil | 29.12.2010 02:18
 

Human Target

ilustrační obrázek

Human Target je americký akční TV seriál, vytvořený podle komiksu Len Weina a Carmina Infantina. O televizní zpracování 1. sezóny se postaral Jonathan E. Steinberg. Premiéru měl v lednu 2010 na kanadské CTV a na stanici FOX.
   

Christopher Chance je vlastně osobní strážce a soukromý detektiv v jedné osobě. V komiksu Chance přebírá identitu svých klientů, tím se stává sám terčem, a tak může vypátrat útočníky a hrozbu odvrátit. V seriálu se infiltruje do blízkosti svého klienta, snaží se odhalit, kdo ho ohrožuje a proč, a pak hrozbu eliminuje.
   

V jeho práci mu pomáhají partneři, Winston – bývalý policista a Guerrero, který zvládá jak práci počítačového hackera, vytvoření nové identity, ale umí také velice dobře střílet a bojovat.
   

Na Chance se obrací lidé, kterým někdo usiluje o život, ale nemohou se z různých důvodů obrátit na policii. A tak jsme svědky toho, jak Chance zachraňuje počítačového odborníka, lékařku, nebo třeba princeznu z Walesu. Chance má ale velice temnou minulost, která ho stále pronásleduje, a tak postupně odhalujeme, odkud se Chance vlastně vzal, co dělal před tím, než začal lidi chránit, a jak se poznal s Winstonem a Guerrerem.
   

Určitě vás zaujmou i hostující herci z jiných úspěšných seriálů, jako třeba Grace Park (BSG), Kavan Smith a Christopher Heyerdahl (SGA) nebo Sean Maher (Firefly). A pokud se vám líbily akční scény trilogie s Jasonem Bournem v podání Matta Damona, určitě si Human Target nenechte ujít, protože bojové scény „muž proti muži“ jsou točeny podobným způsobem.
   

Seriál dostal zelenou pro další sezónu, a tak se od 17. listopadu 2010 můžeme těšit na další epizody. Tentokrát se k ryze mužskému osazenstvu přidají i zástupkyně něžného pohlaví – Indira Varma, kterou můžete znát ze seriálu produkce HBO Řím a Janet Montgomery.
   

Text novinky připravil web humantarget­.sff.cz. Děkujeme.


Kategorie: Seriálové tipy | Autor: Quinix | 19.11.2010 22:51
 

The Middleman

ilustrační obrázek

Znáte pověry o upírech a vlkodlacích? Čtete komiksy plné superpadouchů, zmutovaných monster a mimozemšťanů? Ti všichni ale existují i ve skutečnosti! A Middleman je tu, aby vás chránil.


Dvanáctidílný seriál z dílny ABC Family podle komiksu od Javiera Grillo-Marxuacha (Charmed, začátky LOST).

Wendy Watsonová pracuje ve výzkumné laboratoři jako recepční. Náhle začne demolovat okolí děsivé monstrum, a sápe se i po ní. V poslední chvíli se objeví neznámý muž v Eisenhowerovském saku, nestvůru zneškodní a zmizí. Wendy vzápětí nabídne práci podivná společnost a brzy se i ukáže, že jde o zástěrku. Ve skutečnosti to byl nábor na Middlemanova parťáka. A tak Wendy začne potírat šílené vědce, mafiány a pekelné sluhy. Při smyslech jí udržuje jenom její aktivistická spolubydlící a filosofující kytarista odvedle.
Middleman  (Prostředník) je přímý zástupce Sil Dobra. Bohužel nikdo neví, co to přesně znamená. Vybavení a zbraně se v Centrále objevují samy od sebe. Současný Middleman je ctnost sama. Pije mléko, protože je dobré na kosti a sprostá mluva se mu protiví natolik, že je v celém seriálu vypípávána.
Robot Ida slouží v Centrále Middlemana od nepaměti. Bohužel před pár dekádami uvízla v podobě Zlé učitelky 2.0 a zůstalo jí to dodnes. Je proto protivná a sarkastická. S Wendy se moc nemusí, a neustále jí podezřívá z užívání drog.

Vzhledem k… exotické povaze řešených případů se můžete těšit na věci jako návštěvu pekla, zrcadlového vesmíru anebo likvidaci ryb-zombies.
Také jistě neurazí pár skvělých guest stars jako Mark Sheppard nebo Kevin Sorbo.
Tvůrce seriálu je očividně fanoušek, protože kadence popkulturních narážek či vysmívání žánrovým klišé je tu opravdu smrtící. Kvalita ale bohůmžel ratingy nedělá.


Kategorie: Seriálové tipy | Autor: Geser | 21.10.2010 17:35
 

Vánoční objednávka

ilustrační obrázek

Vážení a milí,

už se nám zase blíží Vánoce, a tak pro vás opět připravujeme objednávku tentokrát hned ze dvou webů. Tím jedním je známý web http://www.forbiddenplanet.com/ a tím druhým http://www.thinkgeek.com/. Věříme, že spousta z vás si ze široké nabídky obou webů určitě vybere. Ostatně, kdo by nechtěl třeba dózu na sušenky ve tvaru Daleka nebo akční figurku oblíbeného hrdiny, které Forbidden planet nabízí za super ceny?

Pokud byste si vybrali anebo měli jakýkoli dotaz, napište nám na fanklubový mail: info@fan-project.com. Objednávka bude opět řešena formou individuálních objednávek. Ty nám můžete posílat až do 26. 10. 2010.

Neváhejte a vybírejte, nabídka je opravdu široká. Tak proč si neudělat radost už teď?


Kategorie: Merchandising | Autor: Eleira | 5.10.2010 19:50
 

Přihlášení

Doporučujeme

How I Met Your Mother Festival fantazie 2010 BSG.cz - Battlestar Galactica Chuck Fringe.sff.cz Eureka | Heuréka - město divů SciFi-Guide.net Trička ze seríálů