Přejít na obsah

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Navigace

Novinky

Druhé kolo objednávek a odeslání prvních

ilustrační obrázek

Jak jste si již mohli všimnout, v nabídce suvenýrů se objevila nová položka - Trika se slevou. Jedná se o druhé kolo objednávek fanklubových trik, které jsme mohli díky snížení výrobních nákladů zlevnit. Nabídka je ovšem časově omezena, takže neváhejte a objednávejte!

Co se týče odeslání první várky trik a placek, rádi bychom ty z vás, kteří tak ještě neučinili, požádali, aby objednané zboží co nejdříve zaplatili. Jistě pochopíte, že není možné poslat trika těm, kteří je nemají zaplacená, přesto, že jsou již na skladě. Pokud zaplatíte, můžete mít tričko či placku u sebe do druhého dne (a to se vyplatí, no ne?).


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 15.7.2008 00:00
 

SGAP Fanklub v Chotěboři

ilustrační obrázek

Po složité, dlouhé a strastiplné cestě autem dorazilo vedení fanklubu do centra všeho dění, legendární Chotěboře, kde se koná nejvetší con ve střední Evropě, Festival Fantazie. Účastní se ho přes 2000 fanoušků všech fantastických odvětví (Horror, Anime, Sci-Fi, Fantasy a dalších) z Čech, Slovenska a Polska.

 


Kategorie: Akce a cony | Autor: Ashrak | 28.6.2008 00:00
 

Festival fantazie již za týden

ilustrační obrázek

Jak jistě většina z vás ví, za sedm dní začíná největší setkání fanů a faní v České republice, Festival fantazie. Těm, kteří o něm ještě neslyšeli bych rád doporučil účast, byť třeba jen na den či dva. Je to vskutku nezapomenutelná akce. Užijte si setkání s lidmi se stejnými zájmy, zajímavé přednášky, hry, filmy atd. Pro více informací navštivte webové stránky FF.

 

Na festivalu bude také přednášet několik našich členů. Mezi nimi jsou například Klenotka, Tar-ara, Blackthunder, Ashrak, Saphira a já. Mimo jiné se ale na FF představí samotný Fanklub SGAP. Rád bych vás tímto pozval 2.7. od 17.00 do KD Junior na naší přednášku/debatu. Klenotka, Ashrak a já budeme připraveni odpovídat  na téměř jakékoliv dotazy.

Fanoušky sportu jistě potěší, že SGAP se zúčastní i fotbalového turnaje. Prijďte nám fandit, budeme to potřebovat.
 

Pokud byste měli nějaké zvláštní dotazy na delší povídání či se chcete zeptat soukromě, nebojte se obrátit na kohokoliv z naší správní rady (Ashrak, Klenotka, Shial, Džejn, Quinix, Pomeranč, Tar-ara and Tillion) či naší pokladnice (Blanca).

Dobrá rada na závěr: Spíše se ptejte mě nebo Ashraka; Klenotka bývá chvílemi nevrlá a vaše bezpečí bychom nemohli garantovat.


Kategorie: Akce a cony | Autor: Tillion | 20.6.2008 00:00
 

Suvenýry ve výrobě

ilustrační obrázek

Nedávno jsme konečně dosáhli dostatečného počtu objednávek k zadání placek i triček do výroby. Placky budou do FF na 90% a víc. Vyrábí se jich o něco více, než je v současné době objednáno. To je šance pro fanoušky, kteří si placky neobjednali, protože bude dost na rozprodání na FF. Cena zůstává stejná jako při objednání přes internet, tedy 30 korun.
Pokud se vám současný návrh placek nelíbí, nezoufejte. Patrně v blízké době po Festivalu Fantazie dáme sem na web hlasování o dalším typu fanklubové placky. Tentokrát o něm ovšem budete rozhodovat vy.

Co se triček týče, kvůli nedostatku peněz jsme nemohli výrobu objednat dříve a jsou dvě možnosti.

  • Stihnou se vyrobit do FF -> dovezeme je tam autem hned první den.
  • Nestihnou se vyrobit do FF -> budeme muset zařídit dovoz nějak jinak přímo do Chotěboře. Každopádně by nejpozději do konce Festivalu měly být.

Pokud máte nějaký ten suvenýrek objednaný, můžete se o něj na FF přihlásit a tak ušetřit na poštovném. Pokud jste poštovné již zaplatili, bude vám vráceno. Vzhledem k ceně triček a  současné finanční situaci fanklubu bohužel nebylo možné, objednat jich dopředu více. Zase po navršení určitého počtu zájemců uděláme další várku.


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 19.6.2008 00:00
 

Trička a placky už na FF?

ilustrační obrázek

Chcete už na FF ukázat, že patříte k SGAP Fanklubu? Objednali jste si tričko nebo placku, abyste to ukázat mohli? Rádi bychom vám to umožnili, ale... Dosud je objednáno 37 kusů triček a 27 placek. Aby se ale trička a placky mohly dát do výroby, musí se nejdřív zaplatit. Jako nově začínající klub nedisponujeme finanční rezervou, ze které bychom náklady na první výrobu mohli pokrýt. Proto je potřeba, aby lidé, kteří si suvenýry objednali, také co nejdříve zaplatili. Věříme, že to pochopíte a pomůžete nám... konec konců nebylo by lepší vyzvednout si tričko už na Festivalu, než na něj dlouho čekat a ještě k tomu platit poštovné?

 

Pozn.: Pokud jste poštovné zaplatili a plánujete si vyzvednout triko či placku na FF, nezoufejte, poštovné vám bude vráceno.


Kategorie: Merchandising | Autor: Tillion | 4.6.2008 00:00
 

Týden poté

ilustrační obrázek

Je to již něco málo přes týden od chvíle, kdy jsme spustili fanklub. Rád bych shrnul, co se stalo, děje a bude dít.

V této chvíli máme 99 zaregistrovaných členů a z toho zatím 29 lidí zaplatilo. Rozdíl v počtech je patrně způsoben platbami na FF. Co se objednávek suvenýrů týče, máme 35 objednaných trik a 23 fanklubových placek. Objednávky samolepek musely být deaktivovány z důvodu právních nejasností.

V současnosti se domlouvá přesné datum další schůze správní rady a také hlavní předměty setkání. Zde je několik z nich:

  • dořešování suvenýrových problémů a otázka rozšíření nabídky
  • propagace fanklubu
  • příprava přednášky na FF
  • otázka dočasného členství
  • plány do budoucna

Tímto bychom vás rádi požádali, abyste nám poslali své návrhy jiných témat, která by se podle vás měla řešit.

Co se budoucna týče, máme již připraveny tři nové suvenýry, které se na webu co nejdříve objeví.


Kategorie: Oficiálně | Autor: Tillion | 2.6.2008 00:00
 

Zpráva o hospodaření za měsíc květen

ilustrační obrázek

Naše ekonomické oddělení vám předkládá zprávu o hospodaření za měsíc květen. Najdete ji v členské sekci, v kategorii dokumenty. Obsahuje informace o příjmech a výdajích, rozčleněných do několika položek.

Tyto zprávy budou zveřejňovány s měsíční periodicitou, vždy k začátku následujícího kalendářního měsíce. Přístup k dokumentu mají všichni platící členové. V případě zájmu má každý člen se zaplaceným členstvím možnost na požádání nahlédnout do kompletního účetnictví klubu. 

 


Kategorie: Oficiálně | Autor: WiX | 2.6.2008 00:00
 

SGA-Project Fanklub startuje

ilustrační obrázek

K dnešnímu dni, 25.5.2008, vstupuje SGA-Project do další fáze - oficiálně rozjíždí fanklub. Na přípravě pracovala skupina lidí už od ledna a nyní vám předkládáme finální verzi našeho snažení.

Na těchto stránkách se dozvíte vše potřebné, naše cíle, proč se stát členy, co vám jako fanklub nabízíme atd. Chtěli bychom také navázat aktivní spolupráci s klubem SGC, který už o našem záměru ví.

Pokud vás cokoliv zajímá, ptejte se na fóru pod touto novinkou. V létě se nás potom na Festivalu fantazie můžete zeptat osobně, v rámci přednášky a debaty "SGA-Project se představuje" v linii Gateconu.

Doufáme, že jsme vás oslovili a že nám dáte šanci. Chceme rozšířit fandom a rádi bychom toho dosáhli i s vaší pomocí.


Kategorie: Oficiálně | Autor: Quinix | 25.5.2008 00:00
 

Přihlášení

Doporučujeme

Human Target Chuck Stargate.sk Festival fantazie 2010 How I Met Your Mother Fringe.sff.cz Eureka | Heuréka - město divů Doctor Who CZ