Přejít na obsah

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Navigace

Změní fanklub název? Je to na vás.

ilustrační obrázek
Milí členové,
když jsme založili fanklub řekli jsme si hned na začátek, že by měl mít širší záběr než jen Stargate. To se snažíme také dodržovat, bohužel název SGA-Project Fanklub je z tohoto hlediska dosti zavádějící a v očích mnoha lidí evokuje právě pouze Stargate. Proto jsme se rozhodli stávající název fanklubu změnit. O tom už nějakou dobu víte, neboť i vy jsme měli možnost navrhnout název nový a za všechny došlé návrhy tímto děkujeme. Správní rada tedy ze všech dostupných možností vybrala návrh, který si myslí, že bude nejvíce odpovídat našemu zaměření. Tím názvem je Fan Project. Proč si myslíme, že je právě tento návrh nejlepší?
  1. Zvolený název vyjadřuje to co jsme, tedy fanoušci, kteří mají své seriály rádi.
  2. Vyjadřuje to, že fanklub je provozován právě fanoušky pro ostatní fanoušky.
  3. Není specifikován pouze na jednu specifickou skupinu (např. Sci-fi), protože máme rádi i dobré sit-comy, detektivky a vůbec seriály jiných žánrů.
  4. A v neposlední řadě pokračuje v tradici Projectů a je tak snadno zařaditelný mezi naše ostatní aktivity. Prostě patří do rodiny.
Název fanklubu je součástí stanov klubu, a jeho změnu musí posvětit členská obec. Proto vám ho nyní předkládáme ke schválení, což můžete učinit v hlasování pod odkazem níže, které bude trvat dva týdny, ode dneška, 1.9.2009 22h do 15.9.2009 22h. Doufáme, že se vám nový název bude líbit, a že to svým hlasováním také ukážete. Vězte, že jeho výběr nebyl vůbec jednoduchý.
1.9.2009 22:00, Pomeranc, Kategorie: Oficiálně

Přihlášení

Doporučujeme

Festival fantazie 2010 Stargate.sk Eureka | Heuréka - město divů Chuck Human Target Fringe.sff.cz Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Justified