Přejít na obsah

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Navigace

Výlet do planetária je za námi

ilustrační obrázek

Jubilejní první fanklubová akce je za námi! Bouchněme flašku brivári a pozastavme se nad dnešním dnem (pro hnidopichy: včerejším).

 

Počasí bylo děsivé. Za těžké v takovéto dny považuji i vstávání z postele, natož abych jezdil do planetária. Inu, jednou je to naplánované, tak asi budu muset. Proto mne velice překvapil počet lidí, který jsem spatřil na Vltavské. Čekali jsme tam jen chvíli a poté jsme se vydali do KFC na Strossmayerově náměstí, kde jsme odškrtali přítomné a vybrali poplatky. Vše vyšlo velice pěkně a po chvíli jsme již měli vybrány penízky na program. Nečekali jsme potom ani moc dlouho, odnesli jsme trika a vydali se do planetária. Zanedlouho jsem už v ruce držel hromadný lístek pro sedmnáct lidí... a to nepočítáme Eleiru, která stihla dorazit z mateřské o pár minut později. Celkový počet je tedy osmnáct lidí... což je skvělé vzhledem k první akci a odpornému počasí.

 

Program začal hezky včas, vyšplhali jsme nahoru do velkého sálu a bylo nám promítnuto mnoho hvězdiček i dalšího bordelu. Pořad shledávám poučným, moc se mi líbil. Po jeho skončení jsme se přesunuli do pizzerie Einstein, kde jsme vydrželi až do půl jedenácté. Já osobně jsem se velmi bavil. Topení se v cole, ostravské planetárium, koleje do ztracena, to vše byly hlášky večera. Poté jsme stihli i lehce nakousnout téma dalších srazů.

 

Každopádně všem zúčastněným děkuji za účast a těším se na další akci.19.8.2008 00:00, Tillion, Kategorie: Akce a cony

Přihlášení

Doporučujeme

Eureka | Heuréka - město divů Doctor Who CZ Fringe.sff.cz Festival fantazie 2010 Stargate.sk Chuck SciFi-Guide.net Human Target