Přejít na obsah

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Navigace

Volby Správní rady 2009

ilustrační obrázek
Drazí členové,
je to již skoro rok, co SGA-Project Fanklub funguje, a nyní přichází na řadu první volby vedení. Současná Správní rada totiž nevznikla volbou, jak požadují stanovy, ale z týmu lidí, kteří start fanklubu připravovali. A proto předá své vládnutí nové radě již po roce.
V této souvislosti vydává Správní rada také dva volební předpisy upravující otázky kandidatury a průběhu voleb. Volby nové rady proběhnou v termínu od 25.5.2009 20h do 22.6.2009 20h. Výsledky budou zveřejněny v průběhu dalšího dne.
Pokud nechcete být pouze pasivním členem, ale chcete kandidovat a stát se členem vedení, ve zmíněném předpise také najdete, jaké náležitosti má mít kandidátka. Tu je třeba odeslat nejpozději do půlnoci 24.5. na fanklubový mail fanklub@sga-project.com.

13.4.2009 21:52, Quinix, Kategorie: Oficiálně

Přihlášení

Doporučujeme

Doctor Who CZ Festival fantazie 2010 Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Chuck Trička ze seríálů Human Target Eureka | Heuréka - město divů Justified