Přejít na obsah

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Navigace

Suvenýry z Londýna jsou tu!

ilustrační obrázek

Dlouho a toužebně očekávaný den nastal a vám, milí členové SGA-P Fanklubu se poprvé v historii otevírá možnost zakoupit si zahraniční suvenýry, aniž byste se pro ně museli vypravovat za hranice naší vlasti, či si je objednávat z některého internetového obchodu. Máme tu pro vás nabídku zboží dovezeného z Londýna, tentokrát je trochu více zaměřena na Dr. Who univerzum. Pokud se vám zrovna netrefí do vkusu, nezoufejte a napište nám svou představu ideálního suvenýru do Studny přání a v příští várce už vaše vysněná hračka může být ;-)

 

 

Jako první si vám dovoluji nabídnout praktickou věc, která vás pobaví - Dr. Who formičky na led. Ve vaší limonádě může odteď plavat Dalek, hlava Cybermana, K9 nebo rovnou celá Tardis :-) Cena tohoto suvenýru je 170 Kč.

 

 

 

 

 

 

 

Druhým suvenýrem v dnešní nabídce je mluvící propiska s motivem Cyberman, za pouhých 25 Kč

 

 

 

Další dva suvenýry jsou mimo Dr. Who univerzum. Nabízíme sady odznáčků Iron Man a Dark Knight. Každá sada obsahuje čtyři odznáčky o průměru 38mm. Cena jedné sady je 120 Kč.

 

A konečně, poprvé na český trh uvádíme pravděpodobně nejvíce žádaný suvenýr posledních tří let. Doctor's Sonic Screwdriver (a psychic paper):

Pokud si říkáte fanoušci, tak tohle určitě musíte mít :-) Cena této nezbytnosti je pouhých 280 Kč.

 

Pokud vás některý z předmětů zaujal, neváhejte a co nejdříve si jej objednejte ZDE. Počty suvenýrů jsou omezené, takže pokud nezareagujete hned, je možné, že už na vás nezbydou.

Doufáme, že se nám co nejdříve podaří pro vás přivézt nějaké další suvenýry, třeba i ve větším množství. Moc by nám ovšem pomohlo, kdybyste se s námi podělili o své nápady a přání. Můžete tak učinit na fóru v sekci Studna přání15.9.2008 00:00, Blanca, Kategorie: Merchandising

Přihlášení

Doporučujeme

Human Target Eureka | Heuréka - město divů Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Chuck Festival fantazie 2010 BSG.cz - Battlestar Galactica Fringe.sff.cz SciFi-Guide.net