Přejít na obsah

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Navigace

Něco končí, něco začíná

ilustrační obrázek

Vážení členové fanklubu, milí návštěvníci,

možná jste se už všimli, že fanklub se posledních pár měsíců nachází v podivném stavu, který by se dal bez nadsázky nazvat klinickou smrtí. Bohužel, činnost fanklub za tři roky existence nenaplnila očekávání naše, ani pravděpodobně většiny členů. Jak v současném vedení tak de facto i v celé fanouškovské obci je cítit úpadek motivace i zájmu fanklub dále udržovat a rozvíjet.

 

Co s tím?

Z těchto důvodů jsme se rozhodli uvolnit pevnou strukturu organizovaného fanklubu do volnějšího spolku. Prvním krokem k této akci je, počínaje dnešním dnem, zrušení členských příspěvků a rozdělení registrovaný/člen.

 

Co bude dál? Co se stane s členskými výhodami?

  • Vlastní výroba fanklubových předmětů bude zrušena a zbylý merchandising se doprodá na následujících akcích. Zahraniční objednávky se v současné formě již také neuskuteční. V obou těchto případech je možné, že se objeví nějaké nabídky v modelu „fanoušci sobě“ nicméně Fan-Project zde může zastávat pouze propagační úlohu.
  • Pomoc s účastí na zahraničním conu – tato akce se nikdy neuskutečnila a zřejmě ani neuskuteční
  • Vlastní web pod doménou fan-project.com – Tato možnost zůstane určitě zachována pro nové seriálové weby, kde koneckonců nebyla podmínka členství ani teď. Osobní web v současnosti nikdo neprovozuje.
  • Různé výhody na akcích klubu – viz dále.

Činnost nového spolku se  zúží na pořádání srazů a podobných akcí a linií na conech. Zůstatek na fanklubovém účtu a další výtěžek z doprodeje merchandisingu bude použit na podporu budoucích akcí, ceny do soutěží a případně věnován na dobročinné účely.

 

Budoucí vedení fanklubu je ještě otázkou k diskuzi. Na vedení se může podílet širší a otevřenější skupina než doposud, zda-li bude volená nebo ne, a jakou formou, je otevřenou otázkou. Současný model je ale po rozvolnění fanklubu pravděpodobně nerealizovatelný.

Stejně tak podoba webu je zatím otevřenou otázkou. Úplně zrušit (a ztratit tak „domov“ značky Fan-Project) ho samozřejmě nechceme, ale současná podoba založená na vydávání novinek již zřejmě nebude příliš atraktivní. Veškeré návrhy k tomuto, ale i k jiným tématům jsou velmi vítány.14.2.2011 21:49, Quinix, Kategorie: Oficiálně

Přihlášení

Doporučujeme

Chuck Doctor Who CZ Human Target BSG.cz - Battlestar Galactica Eureka | Heuréka - město divů Justified Stargate.sk Festival fantazie 2010