Přejít na obsah

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Navigace

Kalendáře na rok 2009

ilustrační obrázek
Podle obílených stromů, střech, chodníků a neustálé tmy jste si jistě všimli, že naši zeměpisnou šířku opět navštívila "ladovská zima". A to kromě toho, že venku je kosa, města se rozsvěcejí nesmyslnými vánočními ozdobami a plní se stromy a stánky také znamená, že se zanedlouho budeme muset učit psát nový letopočet. V kalendářích na stěnách nám zbývá už jen poslední list a tak je na čase zamyslet se nad tím, kteří z našich oblíbených hrdinů by na nás měli hledět celý příští rok.
Ať už si přejete, aby váš pokoj zdobil uklízecí robotek Wall-E a jeho společnice Eve, část Torchwoodské centrály, TARDIS se svojí posádkou, některý z Hrdinů, Temný rytíř a jeho protivník ve fialovém obleku, SG-1 nebo ztracená Atlantida se svými objeviteli, v naší nabídce najdete pomocníka, který vás bude provázet celým rokem s devítkou na konci.

Pokud by zrovna ten váš vyvolený hrdina v naší nabídce náhodou chyběl, napište nám a my se pokusíme s tím něco udělat.


25.11.2008 00:00, Blanca, Kategorie: Merchandising

Přihlášení

Doporučujeme

Trička ze seríálů SciFi-Guide.net Human Target Fringe.sff.cz Chuck Doctor Who CZ Festival fantazie 2010 Justified