Přejít na obsah

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Navigace

Human Target

ilustrační obrázek

Human Target je americký akční TV seriál, vytvořený podle komiksu Len Weina a Carmina Infantina. O televizní zpracování 1. sezóny se postaral Jonathan E. Steinberg. Premiéru měl v lednu 2010 na kanadské CTV a na stanici FOX.
   

Christopher Chance je vlastně osobní strážce a soukromý detektiv v jedné osobě. V komiksu Chance přebírá identitu svých klientů, tím se stává sám terčem, a tak může vypátrat útočníky a hrozbu odvrátit. V seriálu se infiltruje do blízkosti svého klienta, snaží se odhalit, kdo ho ohrožuje a proč, a pak hrozbu eliminuje.
   

V jeho práci mu pomáhají partneři, Winston – bývalý policista a Guerrero, který zvládá jak práci počítačového hackera, vytvoření nové identity, ale umí také velice dobře střílet a bojovat.
   

Na Chance se obrací lidé, kterým někdo usiluje o život, ale nemohou se z různých důvodů obrátit na policii. A tak jsme svědky toho, jak Chance zachraňuje počítačového odborníka, lékařku, nebo třeba princeznu z Walesu. Chance má ale velice temnou minulost, která ho stále pronásleduje, a tak postupně odhalujeme, odkud se Chance vlastně vzal, co dělal před tím, než začal lidi chránit, a jak se poznal s Winstonem a Guerrerem.
   

Určitě vás zaujmou i hostující herci z jiných úspěšných seriálů, jako třeba Grace Park (BSG), Kavan Smith a Christopher Heyerdahl (SGA) nebo Sean Maher (Firefly). A pokud se vám líbily akční scény trilogie s Jasonem Bournem v podání Matta Damona, určitě si Human Target nenechte ujít, protože bojové scény „muž proti muži“ jsou točeny podobným způsobem.
   

Seriál dostal zelenou pro další sezónu, a tak se od 17. listopadu 2010 můžeme těšit na další epizody. Tentokrát se k ryze mužskému osazenstvu přidají i zástupkyně něžného pohlaví – Indira Varma, kterou můžete znát ze seriálu produkce HBO Řím a Janet Montgomery.
   

Text novinky připravil web humantarget­.sff.cz. Děkujeme.19.11.2010 22:51, Quinix, Kategorie: Seriálové tipy

Přihlášení

Doporučujeme

SciFi-Guide.net Chuck BSG.cz - Battlestar Galactica Festival fantazie 2010 Eureka | Heuréka - město divů Stargate.sk Fringe.sff.cz Doctor Who CZ