Přejít na obsah

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Navigace

Human Target

ilustrační obrázek

Human Target je americký akční TV seriál, vytvořený podle komiksu Len Weina a Carmina Infantina. O televizní zpracování 1. sezóny se postaral Jonathan E. Steinberg. Premiéru měl v lednu 2010 na kanadské CTV a na stanici FOX.
   

Christopher Chance je vlastně osobní strážce a soukromý detektiv v jedné osobě. V komiksu Chance přebírá identitu svých klientů, tím se stává sám terčem, a tak může vypátrat útočníky a hrozbu odvrátit. V seriálu se infiltruje do blízkosti svého klienta, snaží se odhalit, kdo ho ohrožuje a proč, a pak hrozbu eliminuje.
   

V jeho práci mu pomáhají partneři, Winston – bývalý policista a Guerrero, který zvládá jak práci počítačového hackera, vytvoření nové identity, ale umí také velice dobře střílet a bojovat.
   

Na Chance se obrací lidé, kterým někdo usiluje o život, ale nemohou se z různých důvodů obrátit na policii. A tak jsme svědky toho, jak Chance zachraňuje počítačového odborníka, lékařku, nebo třeba princeznu z Walesu. Chance má ale velice temnou minulost, která ho stále pronásleduje, a tak postupně odhalujeme, odkud se Chance vlastně vzal, co dělal před tím, než začal lidi chránit, a jak se poznal s Winstonem a Guerrerem.
   

Určitě vás zaujmou i hostující herci z jiných úspěšných seriálů, jako třeba Grace Park (BSG), Kavan Smith a Christopher Heyerdahl (SGA) nebo Sean Maher (Firefly). A pokud se vám líbily akční scény trilogie s Jasonem Bournem v podání Matta Damona, určitě si Human Target nenechte ujít, protože bojové scény „muž proti muži“ jsou točeny podobným způsobem.
   

Seriál dostal zelenou pro další sezónu, a tak se od 17. listopadu 2010 můžeme těšit na další epizody. Tentokrát se k ryze mužskému osazenstvu přidají i zástupkyně něžného pohlaví – Indira Varma, kterou můžete znát ze seriálu produkce HBO Řím a Janet Montgomery.
   

Text novinky připravil web humantarget­.sff.cz. Děkujeme.19.11.2010 22:51, Quinix, Kategorie: Seriálové tipy

Přihlášení

Doporučujeme

Festival fantazie 2010 Eureka | Heuréka - město divů Stargate.sk Chuck Trička ze seríálů How I Met Your Mother Human Target Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe