Přejít na obsah

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Navigace

FF Soutěž č.1

ilustrační obrázek
Dnes jsme si pro vás připravili malou soutěž. Je to první z několika, jejíž vítězové získají volné vstupenky na letošní Festival Fantazie v Chotěboři. Pravidla jsou jednoduchá, vyhrává ten, kdo jako první zašle na náš mail info@fan-project.com správné odpovědi na uvedené otázky.

Dneska se otázky tématicky týkají několika festivalových pořadů, které jsme si pro vás připravili a budete je moci navštívit v našem bloku, který je součástí SeriesConu. 

Tak jdeme na to. :)

Otázka č.1: Jaké auto vlastní a miluje Brock Samson?

Otázka č.2: S kolika superhrdiny spala Molly ve Drawn Together filmu?

Otázka č.3: Jaký důvod udala stanice Adult Swim pro zrušení Korgoth of Barbaria?

Pátrejte, hledejte, pokud víte z hlavy, tak neváhejte. Volná vstupenka na jeden den Festivalu Fantazie může být vaše. ;)

5.6.2010 17:41, Pomeranc, Kategorie: Soutěže

Přihlášení

Doporučujeme

Justified Chuck Trička ze seríálů Festival fantazie 2010 Doctor Who CZ Eureka | Heuréka - město divů Human Target Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe