Přejít na obsah

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Navigace

Fanklubová akce na obzoru

ilustrační obrázek

Chvíle na kterou jistě řada z vás čekala je tady. První fanklubová akce je na obzoru a nebude to akce ledajaká. Vezmeme vás rovnou na výlet mezi hvězdy.

16.8.2008 chceme společně vyrazit do pražského Planetária.

Akce je otevřena všem, členové fanklubu budou mít slevu na vstupné.

Předběžný harmonogram akce je následující:

15:00 - Sraz na Vltavské. Zahájení akce, možnost pro předání objednaných triček a placek. Organizační záležitosti. Přesun k planetáriu.

16:30 - Sraz u planetária pro opozdilce. 

17:00 - 18:00 - Program Noční obloha

Po programu přesun do nějakého blízkého restauračního zařízení. Volná zábava.

Podrobnosti k celé akci budou ještě později upřesněny. Případní zájemci se mohou přihlásit v členské sekci, nečlenové pak komentářích pod touto novinkou.

Těšíme se na setkání s co největším počtem členů.20.7.2008 00:00, Blanca, Kategorie: Akce a cony

Přihlášení

Doporučujeme

Human Target Fringe.sff.cz Chuck Eureka | Heuréka - město divů SciFi-Guide.net Festival fantazie 2010 Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Doctor Who CZ