Přejít na obsah

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Navigace

Coupling

ilustrační obrázek
Po nedávném How not to live your life jsem se tentokrát rozhodl představit další z dlouhé řady Britcomů a to ne příliš známý počin Stevena Moffata s názvem Coupling (Párování). Toho můžete znát hlavně jakožto autora několika epizod z prvních 4 řad nového Doctora Who. V současnosti převzal otěže nad celou značkou Doctor Who a svým režijním bičem ji popohání kupředu. A to vlastně zároveň vysvětluje hned několik narážek na DW, které se v Coupling vyskytují.
 
Coupling je vlastně takový seriál o tom, jak vést ale hlavně nevést vztah mezi mužem a ženou. Hlavními postavami je šestice přátel, která to má z hlediska vztahů mezi sebou poněkud zamotané. Jane spala se Stevem, Patrick s opravdu velkým… egem, spal se Susan a Sally a asi i se všemi dalšími ženami na planetě, neboť je to takový druhý Barney Stinson, Steve teď chodí se Susan, Jane a Sally jedou po Patrickovi… orientujete se v tom ještě? Ale to by nebyl správný sitcom, kdyby právě díky těmto zamotaným situacím nevznikaly ty nejabsurdnější a zároveň nejvtipnější scény plné nevyřčených, ovšem každému více či méně známých pravd o vztazích, ženách a sexu. Poslední postavou je pak Jeff, který sice nespal prakticky s nikým, ovšem o to více o tom mluví a díky jeho peprným hláškám uslyšíte slova jako prsa a zadek opravdu, ale opravdu často. V jeho podání se však rozhodně neomrzí.
 
Pokud tedy máte rádi HIMYM nebo vám na něm chybí trocha toho pověstného britského humoru, nebo se prostě jednoduše chcete bavit, dejte Coupling určitě šanci. V krajním případě zklamání sice čas strávený sledováním nevracíme, avšak věřím, že to nebude ani potřeba.


12.4.2010 15:33, Zoidy, Kategorie: Seriálové tipy

Přihlášení

Doporučujeme

Doctor Who CZ SciFi-Guide.net Chuck Eureka | Heuréka - město divů Fringe.sff.cz How I Met Your Mother BSG.cz - Battlestar Galactica Trička ze seríálů