Přejít na obsah

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Navigace

30 Rock

ilustrační obrázek

Seriál 30 Rock je americký sitcom, který několikrát ustanovil nový rekord v počtu ocenění. Má na svém kontě Zlaté glóby, nesčetně cen Emmy a mnoho dalšího. O co tady jde?
 

30 Rock je dílem americké televizní scénáristky Tiny Fey, která se předtím angažovala ve skečovém pořadu Saturday Night Live, který spočíval v parodování televizního průmyslu, a zakládal si na hostování slavných hvězd. V roce 2006 si Tina Fey na NBC spustila vlastní pořad, který pojednává o… životě a práci televizních scénáristů ve fiktivní show skečového charakteru. 30 Rock je adresa mrakodrapu na Manhattanu, kde NBC sídlí.
 
Tina také hraje hlavní postavu, vrchní scénáristku Liz Lemon. Ta se snaží udržet své spoluscénáristy, před jejichž prací blednou  i výtvory studia Asylum, na uzdě. Zároveň se stará o výstřelky herců, kteří v show účinkují. A do toho se jí snaží poučovat její šéf- byznysmen Jack Donaghy. Jak si má při tom všem ještě najít přítele?
 

V současnosti v zámoří finišuje čtvrtá řada. Během trvání seriálu se v něm objevilo snad nejvíc hvězd ve vedlejších rolích.  Přes Ala Gorea, Jennifer Aniston po Carrie Fisher.
 

Pokud se vyznáte v americké popkultuře, garantuji vám zábavu na úrovni.2.5.2010 12:23, Geser, Kategorie: Seriálové tipy

Přihlášení

Doporučujeme

Fringe.sff.cz How I Met Your Mother Justified Stargate.sk Trička ze seríálů Doctor Who CZ Chuck SciFi-Guide.net