Přejít na obsah

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Navigace

Proč se stát členem?

Členství ve (jakémkoliv) fanklubu může někoho odrazovat tím, že se nechce vázat k určitému druhu fandomu, i když je třeba velký fanoušek. Jste na rozpacích, jestli se přidat ke „stádoidní“ akci, jako je fanklub, a nemáte rádi přístup, že když v něm nejste, jako byste nebyli? Tak proč se tedy vlastně stát členem zrovna klubu Fan-Project?

Předně proto, že ačkoliv je naše zaměření bývalo primárně na Stargate, zájmy klubu jsou dnes rozloženy na sci-fi obecně a k tomu se obrací i naše cíle. Chceme, aby fanklub byl sdružením fanoušků všech velkých sci-fi. Už dnes se mezi námi najdou nadšenci pro např. Battlestar Galacticu, Dr.Who či Star Trek a i těmto bychom rádi vyšli vstříc.

Co Vám tedy členství přinese?

Čtěte nejdřív poslední změny: http://fan-project.com/…-neco-zacina

  • Snažíme se přinášet další a další možnosti nákupu předmětů s té­maty různých seriálových světů. Jako členové na ně získáte slevu.
  • Líbí se Vám knížka/CD/DVD/něco jiného například na Amazonu, ale nemáte zkušenosti/mož­nosti/odvahu si sami objednat? Čas od času pořádáme hromadné objednávky  pro členy a za tip na možné druhy zboží budeme vděční.
  • Možnost využití objednávkového systému na stránkách klubu a objednat si placky, trička, kalendáře a další věci poštou přímo domů.
  • Možnost získat webové prostor pro své stránky s adresou neco.fan-project.com nebo vlastní doménou – Podmínky.
  • Rádi byste se zúčastnili zahraničního conu, ale nevíte jak a kudy na to? Od toho tu máte fanklub, jehož členové Vás správně nasměrují, pomůžou se zajištěním vstupenek, dopravy a případně i samotnou orientací na místě.
  • Různé výhody na akcích klubu

A to samozřejmě není vše, fanklub je a bude vždy otevřen novým nápadům. 

Při všech těchto činnostech chceme využít naše zkušenosti, nešlapeme do prázdna, ale víme, co děláme. Ale tohle všechno jde jen v případě, že se stanete členy, protože pořádat například hromadnou objednávku vstupenek na con pro širokou veřejnost zkrátka nejde.

Zamyslete se, jestli chcete dál patřit k anonymnímu davu nebo se připojit ke svým sci-fi kořenům. Prostřednicvím faklubu chceme oslovit vás, jako členové můžete přitáhnout své kamarády a známé, nejen do fanklubu ale i na srazy a cony, pozvánka pod hlavičkou fanklubu vyzní určitě lépe. Vyplnit kolonku „Klub“ jako „Fan-Project“ může být také příjemný pocit. Je pěkné někam patřit. 

Přihlášení

Doporučujeme

Eureka | Heuréka - město divů Human Target SciFi-Guide.net Festival fantazie 2010 BSG.cz - Battlestar Galactica Fringe.sff.cz Justified Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe