Přejít na obsah

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Navigace

Proč se stát členem?

Členství ve (jakémkoliv) fanklubu může někoho odrazovat tím, že se nechce vázat k určitému druhu fandomu, i když je třeba velký fanoušek. Jste na rozpacích, jestli se přidat ke „stádoidní“ akci, jako je fanklub, a nemáte rádi přístup, že když v něm nejste, jako byste nebyli? Tak proč se tedy vlastně stát členem zrovna klubu Fan-Project?

Předně proto, že ačkoliv je naše zaměření bývalo primárně na Stargate, zájmy klubu jsou dnes rozloženy na sci-fi obecně a k tomu se obrací i naše cíle. Chceme, aby fanklub byl sdružením fanoušků všech velkých sci-fi. Už dnes se mezi námi najdou nadšenci pro např. Battlestar Galacticu, Dr.Who či Star Trek a i těmto bychom rádi vyšli vstříc.

Co Vám tedy členství přinese?

Čtěte nejdřív poslední změny: http://fan-project.com/…-neco-zacina

  • Snažíme se přinášet další a další možnosti nákupu předmětů s té­maty různých seriálových světů. Jako členové na ně získáte slevu.
  • Líbí se Vám knížka/CD/DVD/něco jiného například na Amazonu, ale nemáte zkušenosti/mož­nosti/odvahu si sami objednat? Čas od času pořádáme hromadné objednávky  pro členy a za tip na možné druhy zboží budeme vděční.
  • Možnost využití objednávkového systému na stránkách klubu a objednat si placky, trička, kalendáře a další věci poštou přímo domů.
  • Možnost získat webové prostor pro své stránky s adresou neco.fan-project.com nebo vlastní doménou – Podmínky.
  • Rádi byste se zúčastnili zahraničního conu, ale nevíte jak a kudy na to? Od toho tu máte fanklub, jehož členové Vás správně nasměrují, pomůžou se zajištěním vstupenek, dopravy a případně i samotnou orientací na místě.
  • Různé výhody na akcích klubu

A to samozřejmě není vše, fanklub je a bude vždy otevřen novým nápadům. 

Při všech těchto činnostech chceme využít naše zkušenosti, nešlapeme do prázdna, ale víme, co děláme. Ale tohle všechno jde jen v případě, že se stanete členy, protože pořádat například hromadnou objednávku vstupenek na con pro širokou veřejnost zkrátka nejde.

Zamyslete se, jestli chcete dál patřit k anonymnímu davu nebo se připojit ke svým sci-fi kořenům. Prostřednicvím faklubu chceme oslovit vás, jako členové můžete přitáhnout své kamarády a známé, nejen do fanklubu ale i na srazy a cony, pozvánka pod hlavičkou fanklubu vyzní určitě lépe. Vyplnit kolonku „Klub“ jako „Fan-Project“ může být také příjemný pocit. Je pěkné někam patřit. 

Přihlášení

Doporučujeme

Eureka | Heuréka - město divů Chuck How I Met Your Mother SciFi-Guide.net Human Target Doctor Who CZ Trička ze seríálů Festival fantazie 2010