Přejít na obsah

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Navigace

Předpis Správní rady č. 2/2009 – Doplňující volby Správní rady

Tento předpis se použije v případě, že se nepovede v prvním kole voleb do Správní rady, zvolit celou radu, nebo v případě že dojde k uprázdnění místa ve Správní radě.

 1. Nedojde-li ke zvolení celé Správní rady v prvním kole voleb:
  1. V případě že v prvním kole voleb nedojde ke zvolení celé správní rady, uskuteční se do 14 dnů od vyhlášení výsledků voleb, doplňující volby podle tohoto předpisu.
  2. Členská obec volí formou rovného, tajného a přímého hlasování prostřednictvím sítě Internet mezi kandidáty, kteří dosáhli stejného počtu hlasů, v důsledku čehož není možné určit, který z těchto kandidátů má obsadit zbývají místo či místa v Správní radě.
  3. Každý člen fanklubu disponuje počtem hlasů odpovídajícímu počtu neobsazených míst ve Správní radě, která nebylo možné obsadit v důsledku stejné úspěšnosti několika kandidátů v prvním kole voleb, přičemž i v tomto hlasování může každý člen udělit kandidátovi nejvýše jeden hlas.
 2. Dojde-li k uprázdnění místa ve Správní radě
  1. Členové fanklubu disponují počtem hlasů odpovídajícímu počtu uprázdněných míst ve Správní radě, přičemž každému z kandidátů mohou udělit nejvýše jeden hlas.
  2. Ve věci průběhu voleb, podmínek kandidatury, náležitostí přihlášek a vyhlášení, se použijí ustanovení předpisu Správní rady č. 1/2009.

Přihlášení

Doporučujeme

Fringe.sff.cz Human Target Chuck BSG.cz - Battlestar Galactica Eureka | Heuréka - město divů Stargate.sk How I Met Your Mother Doctor Who CZ