Přejít na obsah

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Navigace

Předpis Správní rady č. 2/2009 – Doplňující volby Správní rady

Tento předpis se použije v případě, že se nepovede v prvním kole voleb do Správní rady, zvolit celou radu, nebo v případě že dojde k uprázdnění místa ve Správní radě.

 1. Nedojde-li ke zvolení celé Správní rady v prvním kole voleb:
  1. V případě že v prvním kole voleb nedojde ke zvolení celé správní rady, uskuteční se do 14 dnů od vyhlášení výsledků voleb, doplňující volby podle tohoto předpisu.
  2. Členská obec volí formou rovného, tajného a přímého hlasování prostřednictvím sítě Internet mezi kandidáty, kteří dosáhli stejného počtu hlasů, v důsledku čehož není možné určit, který z těchto kandidátů má obsadit zbývají místo či místa v Správní radě.
  3. Každý člen fanklubu disponuje počtem hlasů odpovídajícímu počtu neobsazených míst ve Správní radě, která nebylo možné obsadit v důsledku stejné úspěšnosti několika kandidátů v prvním kole voleb, přičemž i v tomto hlasování může každý člen udělit kandidátovi nejvýše jeden hlas.
 2. Dojde-li k uprázdnění místa ve Správní radě
  1. Členové fanklubu disponují počtem hlasů odpovídajícímu počtu uprázdněných míst ve Správní radě, přičemž každému z kandidátů mohou udělit nejvýše jeden hlas.
  2. Ve věci průběhu voleb, podmínek kandidatury, náležitostí přihlášek a vyhlášení, se použijí ustanovení předpisu Správní rady č. 1/2009.

Přihlášení

Doporučujeme

Festival fantazie 2010 Fringe.sff.cz SciFi-Guide.net How I Met Your Mother BSG.cz - Battlestar Galactica Chuck Trička ze seríálů Justified