Přejít na obsah

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

Navigace

Předpis Správní rady č. 1/2009 - Volba Správní rady

 1. Obecné podmínky kandidatury
  1. Kandidovat může kterýkoli člen fanklubu, který nejpozději v den voleb dosáhne věku 18 let, je trestně i morálně bezúhonný
  2. Kandidát musí mít uhrazen členský příspěvek a nesmí být v prodlení se splácením pohledávek vůči fanklubu.
      
 2. Kandidatura
  1. Přihláška kandidatury se odesílá elektronickou cestou z registračního e-mailu, na e-mailovou adresu info@fan-project.com, o doručení obdrží odesilatel potvrzující e-mailovou zprávu.
  2. Přihláška musí obsahovat povinné náležitosti, přičemž absence těchto náležitostí v přihlášce je pokládána za vadu přihlášky, v důsledku čehož je přihláška neplatná a k takto podané přihlášce nebude přihlíženo, dokud tato vada nebude odstraněna. O vadě přihlášky bude kandidát informován prostřednictvím e-mailové zprávy, ve které mu současně bude stanovena přiměřené lhůta k jejímu odstranění.
  3. Informace uvedené v přihlášce kandidáta budou zveřejněny v osobním profilu kandidáta na stránkách http://fan-project.com, k čemuž kandidát uděluje výslovný souhlas ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Tento souhlas může kandidát kdykoli písemně odvolat, a to zasláním e-mailu na elektronickou adresu info@fan-project.com ze svého registračního e-mailu. Odejmutím souhlasu se kandidát současně vzdává své kandidatury.
      
 3. Náležitosti přihlášky kandidáta
  1. Povinnými náležitostmi přihlášky jsou:
   1. Jméno, příjmení kandidáta a přezdívka uvedená v seznamu členů.
   2. Datum narození.
   3. Město pobytu kandidáta.
   4. Oskenovaná pasová fotografie kandidáta, případně jiná aktuální fotografie kandidáta odpovídající pasové fotografii.
   5. Civilní povolání kandidáta.
  2. Kandidát samozřejmě ve své přihlášce může uvést i další informace, které pokládá za důležité, jako například své představy ohledně dalšího směřování fanklubu, tyto informace již ovšem nejsou povinnými náležitostmi a tudíž jejich absence v přihlášce, není pokládána za vadu přihlášky.
      
 4. Průběh voleb Správní rady
  1. Volby probíhají formou rovného, tajného a přímého hlasování prostřednictvím sítě Internet.
  2. Volby probíhají po dobu 28 dnů.
  3. Volební výsledky jsou zveřejněny nejpozději dva dny po ukončení voleb.
  4. Každý člen uděluje 9 hlasů, přičemž každému z kandidátů může udělit nejvýše jeden hlas.
  5. 9 kandidátů s nejvyšším počtem obdržených hlasů se stane správní radou.
  6. V případě, že by několik kandidátů dosáhlo stejného počtu hlasů a v důsledku toho, by se nedalo určit, který z kandidátů má obsadit zbývající místo či místa ve správní radě, proběhnou doplňující volby podle předpisu Správní rady č. 2/2009.

Přihlášení

Doporučujeme

Human Target SciFi-Guide.net Doctor Who CZ Justified Trička ze seríálů Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Festival fantazie 2010 Chuck