Přejít na obsah

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

Battlestar Galactica

Lidstvo stvořilo Cylony aby si usnadnilo život na dvanácti koloniích. Cyloni se však vzbouřili a uprchli neznámo kam. Nyní se po desítkách let vracejí. A mají plán...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Navigace

Podmínky pro členské weby

Členstvím ve fanklubu získáváte možnost hostování vašich stránek na našem serveru. Jaká je konkrétní nabídka?

  • adresa ve tvaru .fan-project.com nebo hostování vlastní domény druhého řádu.
  • neomezený prostor pro váš web (v rámci FUP)
  • MySQL 5.1 databáze
  • skriptovací jazyk PHP 5.3 s, do jisté míry, volitelným nastavením
  • neomezený počet FTP účtů, databází a subdomén
  • zpětné odkazy z dalších webů v rámci skupiny (pouze seriálové weby)
  • pro seriálové weby možnost využití našeho vlastního redakčního systému

A jaké jsou podmínky? Téma webu by mělo alespoň nějakým malým kouskem souviset s činností fanklubu, čili vítány jsou seriálové weby, domovské stránky titulkovacích skupin a další weby související se světem seriálové nebo filmové  tvorby, případně i osobní stránky. Co vítáno není jsou stránky s warezem či jiným obsahem porušujícím platné zákony ČR, a skladiště souborů. Vyhrazujeme si právo hostování webu odmítnout.

A co pro získání musíte udělat? Stačí poslat mail na admin@fan-project.com ve kterém popíšete o čem by měl web být a jaké máte požadavky  a podobně.

Seríálové a filmové weby

Naší snahou, v rámci činnosti fanklubu, je podporovat a provozovat webové stránky, které se věnují seriálovým a filmovým fenoménům. Pokud tedy máte chuť se do takové práce pustit, stát se redaktorem nebo přímo takový projekt vést, ozvěte se nám. Podmínky i e-mail je stejný jako výše. K založení takovéhoto webu u nás nemusíte být ani členem :-)

*FUP – Fair Use Policy – na serveru nejste sami, v případě přetěžování nebo bezdůvodného zabírání prostoru na serveru můžou být podniknuté určité kroky :-)

Přihlášení

Doporučujeme

Fringe.sff.cz Stargate.sk Justified Human Target Trička ze seríálů SciFi-Guide.net Doctor Who CZ Chuck