Přejít na obsah

The Black Donnellys

Bratři Donnelliovi patří k irské rodině s dlouhou mafiánskou historií. Po smrti svého otce jsou však nuceni začít se spoléhat pouze jeden na druhého.

True Blood

Synteticky vyráběná krev umožní upírům prozradit svou existenci. Romanticko-hororový seriál natočený podle knižní série o Sookie Stackhouse, bestselleru autorky Charlaine Harris.

The Guild

Webový seriál zabývající se skupinou (guildou) šesti poněkud ujetých pařanů a pařanek jisté nejmenované online hry.

Scrubs

Seriál z pera Billa Lawrence, který se stal kultovní záležitostí. Praktikant John ‚J.D.‘ Dorian nastupuje do nemocnice Sacred Heart, je hodně nezkušený,a musí se spolehnout na podporu ostatních.

ST: Deep Space 9

Po mnoha letech okupace planety Bajor se nepřátelští Cardassiané konečně stahují. Na vesmírnou stanici, se nyní dostává velitel z Hvězdné flotily, aby zdevastovanému lidu Bajoru pomohl.

Dexter

Dexter tajně žije dvojí život. Ve dne je uznávaný a dokonce jeden z nejlepších soudních expertů na krev a krevní stříkance. Když se ale setmí, promění se ve vražednou šelmu...

Řím

Píše se rok 49 před Kristem. Julius Caesar dokončil válku proti Germánii, a celý Řím čeká, jak se ambiciózní politik zachová...

Babylon 5

Piše se rok 2258. Lidstvo kolonizuje přilehlé hvězdné systémy a stává se z něj hráč, jehož síla se nedá v galaxii brát na lehkou váhu. Anebo si to alespoň myslí...

Supernatural

Pokud by se dal seriál Supernatural popsat jednou větou, tak by se dalo říct, že v něm dva bratři, Sam a Dean Winchesterovi, loví démony a bojují se zlem. Tak jednoduché to ovšem není.

How not to live your life

Don Danbury je… no řekněme „muž“, který se snaží tak nějak prokousat si svou cestu životem a přitom si co nejvíc užít a zároveň toho co nejméně doopravdy udělat...

Navigace

Podmínky pro členské weby

Členstvím ve fanklubu získáváte možnost hostování vašich stránek na našem serveru. Jaká je konkrétní nabídka?

  • adresa ve tvaru .fan-project.com nebo hostování vlastní domény druhého řádu.
  • neomezený prostor pro váš web (v rámci FUP)
  • MySQL 5.1 databáze
  • skriptovací jazyk PHP 5.3 s, do jisté míry, volitelným nastavením
  • neomezený počet FTP účtů, databází a subdomén
  • zpětné odkazy z dalších webů v rámci skupiny (pouze seriálové weby)
  • pro seriálové weby možnost využití našeho vlastního redakčního systému

A jaké jsou podmínky? Téma webu by mělo alespoň nějakým malým kouskem souviset s činností fanklubu, čili vítány jsou seriálové weby, domovské stránky titulkovacích skupin a další weby související se světem seriálové nebo filmové  tvorby, případně i osobní stránky. Co vítáno není jsou stránky s warezem či jiným obsahem porušujícím platné zákony ČR, a skladiště souborů. Vyhrazujeme si právo hostování webu odmítnout.

A co pro získání musíte udělat? Stačí poslat mail na admin@fan-project.com ve kterém popíšete o čem by měl web být a jaké máte požadavky  a podobně.

Seríálové a filmové weby

Naší snahou, v rámci činnosti fanklubu, je podporovat a provozovat webové stránky, které se věnují seriálovým a filmovým fenoménům. Pokud tedy máte chuť se do takové práce pustit, stát se redaktorem nebo přímo takový projekt vést, ozvěte se nám. Podmínky i e-mail je stejný jako výše. K založení takovéhoto webu u nás nemusíte být ani členem :-)

*FUP – Fair Use Policy – na serveru nejste sami, v případě přetěžování nebo bezdůvodného zabírání prostoru na serveru můžou být podniknuté určité kroky :-)

Přihlášení

Doporučujeme

How I Met Your Mother Justified BSG.cz - Battlestar Galactica Gateverse.cz - SG-1/Atlantis/Universe Stargate.sk Doctor Who CZ Chuck Fringe.sff.cz